Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crististreulea
    ups! daca nu ai fost tu boris, cine a fost cu bigman?
    Ala este un prieten de-al meu, nu e Boris
    sigpic

    Comment


    • cristi dar trist rau filmul... oricum foarte frumos vss-ul are poze pe aici pe forum?

      sigpic

      Comment


      • sorry eu am fost pentru sannicolau si cand am auzit ca era doar mareom disponibil am dat si eu bir cu fugitii.
        totusi sper sa ne mobilizam la urmatoarea.aduc eu un logan 1.4.
        neaparat avem nevoie sa fie si cris pentru filmare)

        Comment


        • Originally posted by sonykel
          cristi dar trist rau filmul... oricum foarte frumos vss-ul are poze pe aici pe forum?
          da, VSS-ul are aici un palmares de poze, filme si tot ce vrei legat de el.

          @suru: voi face tot ce imi sta in putere sa nu ratez o asa ocazie
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • voi chiar nu invatati nimic din intalnirile constantenilor...faceti ceva si veniti si voi mai multi la intalnire...ce in timisoara nu e lume cu logan...sau acolo majoritatea au de la BMW in sus? )

            Comment


            • subaru ...EVO ....honde... )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment




              • nu am stiut de intalnire am fost 2 zile in serbia si nu am intrat pe forum ........


                sper k data viitoare sa ne vedem mareom un sms pls.....
                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                YO2MKL
                sigpic

                Comment


                • mareom, punete cu bulanu pe ei, cere la cristi mailurile si dale spam cu intilnirea!
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • cool

                    Originally posted by crististreulea
                    ups! daca nu ai fost tu boris, cine a fost cu bigman?
                    intilnirea a fost simbata la ora 18:00 la stadion. evident ca sorin a ajuns la 18:15, bigman la 18:25 si eu pe la 18:35. o gloata de golani punctuali )
                    ps: ai la mine stickere
                    misto,abia astept sa pun stikeru pe parbriz
                    mindru posesor de DCI & btw de intilnirea de la ora 18 am uitat de ea eu eram pregatit pt ora 14 care apoi sa facut ora 15.30 si de necajit ce eram am plecat acas
                    regards
                    sigpic

                    Comment


                    • Timisoara!!! Nu prea v-am vazut pe-aici!. Voi n-aveti nimic de spus?

                      Comment


                      • fi linistit ca am citit acel thread. pina nu stiu ceva concret, nu ma pun sa-mi dau cu presupusul pacolo. si asa ati umplut 5 pagini fara sa ajungeti la un rezultat :d
                        eu am nevasta de convins si trebuie munca de convingere. nu vreau sa spun ca vin sau nu, eu o sa scriu ceva concret. voi stabiliti locatia pentru noi si locatia pentru consoarte :d
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Si eu am consoarta de convins, dar asta nu se pune... O iau pe sus si gata (nici macar nu vreau sa visez ca voi pleca fara ea! desi as vrea). O sa-mi faca creierii maioneza vreo 10 km si apoi o sa-i treaca. La final o sa ma pupe .

                          Comment


                          • off topic

                            De la cine im pot achizitiona stikeru cu logan club sal pun pe parbriz ? astept de atitea saptamani si nimic
                            sigpic

                            Comment


                            • cea mai frumoasa intilnire simbata seara la iveco ) cind a venit nino-nino si neau blocat iesirea oricum multumim inspiratiei divine a lu gigi mareom mare sofer,cum am luato amindoi pe aratura cu tractoarele Logan vreo jumate de ora in agonie suferinta si ambreiaj incins
                              pt Gigi
                              sigpic

                              Comment


                              • Boris, vezi ca ajunge lumea sa-si faca o parere proasta despre mine daca incepi sa scrii aici tot ce facem noaptea. Eu nu fac asa ceva, Doamne Fereste!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google