Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by boris
    frumoasa intilnire + stikereala,impresii si altele
    au lipsit urmatori
    gigi mare om mare caracter
    cristi_xp care nu raspunde la tel
    suru care era pe sistem nu?
    si restu ,,,,,,,,,,,,,,
    ma scuzati ca nu am raspuns...atipisem si nu am auzit telu
    Eu sunt acasa...nu am fost in timisoara,ceva neprevazut .
    Asteptam poze!
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Eu zic sa facem cheta si sa-i luam lui Cristi_XP o masina de spalat sa nu mai trebuiasca sa mearga pana acasa sa-si spele hainele) A fost super baieti, abia astept o noua intalnire la care sa fim si mai multi.
      No, apoi blana
      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

      Comment


      • Originally posted by csebalyn
        domn' moderatoru'...se poate ? am venit cel putin doi "freshmani" (eu si octavian__28) pe langa boris, sorin cel virtual, d-l streulea cu sticker-ele, lau_swat si mai cativa, pe care-i rog sa ma scuze ca nu le-am mai retinut numele pana la ora asta, probabil din cauza berii...hic... si un "invatacel" cu loganu' lu' tat-su' si cu tat-su' cu tot (bine, n-au fost cu noi, dar au fost in zona). a, si a mai fost si doamna lu' octavian__28, loganista si ea. acu' nu stiu daca din convingere sau necesitate...oricum, in total, in jur de 9 persoane, din care la sucul de la final de la ora 20, am ramas doar 3.
        me too
        desi nu imi place sa ma repet pozeeeeeeeeeeee
        ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
        YO2MKL
        sigpic

        Comment


        • Astept si eu sa vad poze ca altfel nu va cred ca v-ati adunat 9 ). Deocamdata la ultimele intalniri la care am participat si eu am nu ne-am adunat mai mult de 3-4
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SUPERCAR
            boris...frumoasa intalnire...da cine a venit pan la urma doar tu
            cei prezenti:
            1) csebalyn
            2) crististreulea
            3) virtualmansorin
            4) boris
            5) lau_swat
            6) wildserb
            7) Octavian___28 din arad cu prietena. ps: i-a placut
            8) vali cu un prieten
            9) ..... jur ca nu-mi dau seama! erau 9 masini aliniate in parcare!

            prezenta in poza incepind cu geaca maro (scuze de singura si calitatea pozei): lau_swat, wildserb (stelth), csebalyn, Octavian___28, virtualmansorin, crististreulea, boris si vali. chiar si in poze iasa doar 8. cred ca masina numarul 9 era parcata intimplator acolo.
            mai multe poze are Octavian__28 dar probabil nu are net sau nu poate descarca pozele. el sta in arad si mergea casa in caransebes, era in trecere prin timisoara si ne-a onorat cu prezenta alaturi de "consoarta" lui care se pare ca ii plac masinile. toata stima noastra
            am filmat vreo 6 minute dar compul meu e in continuare pe butuci, deci mai dureaza pina il urc sus.
            dupa cum a zis si csebalyn: crististreulea, csebalyn si lau_swat am stat pina la ora 8 sperind ca o sa apara si mareom dar n-a fost sa fie.
            momente funny au fost mai putine dar au fost. unul din ele a fost cind virtualmansorin l-a dat o tura pe Octavian__28 si cind s-a dat jos din masina, lui Octavian__28 ii tremurau miinile de la adrenalina . nu te poti eschiva! am filmarea .
            l-am facut si eu o tura cu dci-ul meu si ulterior a zis ca la mine si la sorin in masina nu se mai urca niciodata. asa ca noi i l-am recomandat pe mareom , la el se poate urca cu incredere .
            amu mi-am amintit, persoana numarul 9 era cumva need4speed? el apare in lista prezenti. ciudat e ca am numarat si persoanele si parca tot 9 mi-au iesit!

            @suru: n-ai idee man ce bine a fost. dar vor mai fi intilniri
            @wildserb: nu doar seamana, e identic! te caut pentru dimensiuni
            @Cristi_XP: nu-i bai. vor mai fi intilniri si nu prea avem de ales, trebuie sa te primim :d
            @mareom: era dragut sa te avem si pe tine, prima data lipsesti si tu de la o intilnire si atunci ne-am adunat multi
            Attached Files
            Last edited by crististreulea; 4 November 2007, 12:12.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Originally posted by crististreulea
              @mareom: era dragut sa te avem si pe tine, prima data lipsesti si tu de la o intilnire si atunci ne-am adunat multi

              poate de aia ne-am adunat as multi
              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
              YO2MKL
              sigpic

              Comment


              • Baieti am primit si eu masina,de acum o sa apar si eu la inatlniri cand imi va permite timpu,deoarece va urmaresc de ceva timp,insa abia marti am primit masinuta.
                Numai bine tuturor...

                Comment


                • Originally posted by diavolutu
                  Baieti am primit si eu masina,de acum o sa apar si eu la inatlniri cand imi va permite timpu,deoarece va urmaresc de ceva timp,insa abia marti am primit masinuta.
                  Numai bine tuturor...
                  te asteptam la intalniri
                  pune si niste poze in sectiunea my ride

                  mai multe date despre masina .....

                  sa o stapanesti sanatos multi km fara vizite la service
                  ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                  YO2MKL
                  sigpic

                  Comment


                  • Acum ce am ajuns si eu acasa. Deci a fost fain si sper sa ne mai inatlnim.
                    PS: nu cred ca am sa ma mai car in masina lui Sorin si a lui Cristi...desi Sorin a spus ca merge incet ca are copii de crescut...ma rog nu stiu ce inseamna incet pt el Pun si neste poze.
                    Multam si celui care mi-a aratat drumu' spre casa - un meserias, Boris cumva?
                    Attached Files

                    Comment


                    • a fost frumos asteptam toate pozele sa apara
                      octaviane mercy de cd e super pt masina la inceput am avut probleme cu casu nu la citit (memorexu) cred cu alte cd`uri na facut figuri deci urmatoarea intilnire cind vi si o sa fie si gigi mare om sa te dea o tura incet.. la consum
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian___28
                        PS: nu cred ca am sa ma mai car in masina lui Sorin si a lui Cristi...desi Sorin a spus ca merge incet ca are copii de crescut...ma rog nu stiu ce inseamna incet pt el Multam si celui care mi-a aratat drumu' spre casa - un meserias, Boris cumva?
                        da, boris a fost cel care te-a condus.
                        crede-ma, sorin a fost blind cu tine, foarte blind. eu nu ma pun la socoteala, nici nu ma apropii de el ca performanta
                        iti recomand cu caldura un tur cu bigman, mareom mare nebun
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • si in leg cu culorile stikerelor nu mergeau alb violet? asa cu made in Banat
                          sigpic

                          Comment


                          • Deci nici prima data(Sorin) nici a doua oara(Cristi) nu mi-am pus centura de siguranta. In virtutea bunelor maniere, daca va fi sa fie..n-o s-o pun (centura!) nici a treia oara...
                            PS: ceva f important, completare la primul post, doresc sa fac referire la Lau care m-a impresionat cu modificarile aduse in special la interior : antifonare, ''ceasuri'', ameliorare ''greieri'' si multe alte cele, tot respectul.

                            Comment


                            • cu mareom la volan...sa te dai la iveco !
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • da octaviane, date cu mareom la iveco si poate vei apuca sa-ti pui centura
                                asta in cazul in care poti deoarece vei avea miinele ocupate cu ancorarea :d
                                de fapt apuci, la iveco este suficienta linie dreapta cit sa pui centura.
                                stickere alb violet ... oare da bine violetul si in alte judete?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google