Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal la toti ... eu sunt din arad. Sper sa ajung si eu odata la intalnirea voastra (si sper ca pe lista voastra de discutii nu este inclus si fotbalul ca nu ma intereseaza deloc...).
    Sunt mandru de kiss'ul meu si mi-as trage si eu un stik din ala cu alb simplu (sa se asorteze la roshu' toreador pe care il are loganelul meu).
    mai trec din cand in cand prin timisoara (in general la doctori cu copii mei) ca la arad sunt cam varza, si sper ca odata sa trec cand aveti intalnire.
    pana atunci urmaresc cu placere discutiile voastre, pozele si filmuletzele ...
    bafta multa si km indelungati fara probleme
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Lasa ca vom merge impreuna

      Comment


      • Originally posted by Octavian___28
        Lasa ca vom merge impreuna

        da da ...

        intrebare pentru "mareom" ... eu nu ma pricep prea bine la masini (tehnic vorbind), dar nu trebuia ca turometrul sa fie la roshu la 200+ ???

        poate gresesc eu, dar ... chiar sunt curios (asta pentru viitor, cand o sa ies din rodaj si o sa vreau sa incerc si eu ... marea cu dejetu')
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • masina nu are chiar atat de multa putere ca sa o duci in a 5a asa sus,adica pana la deconectare...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile
            sal la toti ... eu sunt din arad. Sper sa ajung si eu odata la intalnirea voastra (si sper ca pe lista voastra de discutii nu este inclus si fotbalul ca nu ma intereseaza deloc...).
            Sunt mandru de kiss'ul meu si mi-as trage si eu un stik din ala cu alb simplu (sa se asorteze la roshu' toreador pe care il are loganelul meu).
            mai trec din cand in cand prin timisoara (in general la doctori cu copii mei) ca la arad sunt cam varza, si sper ca odata sa trec cand aveti intalnire.
            pana atunci urmaresc cu placere discutiile voastre, pozele si filmuletzele ...
            bafta multa si km indelungati fara probleme

            pai si ce daca esti utist sau nu care e problema eu sunt polist infocat dar tot pot sa stau la o bere fara probleme cu un utist sau chiar si ku un caine..... doar suntem oameni nu?
            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
            YO2MKL
            sigpic

            Comment


            • lista pentru sambata ora 16:00
              1.cristi_xp
              2....
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Lista pentru sambata ora 16:00
                1.cristi_xp
                2. wildserb dar pe la 17
                3.
                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                YO2MKL
                sigpic

                Comment


                • pai ce faceti nu veniti la mall?
                  azi ma oprit EEA-ul pe buziasului sa-mi mai dea o amenda de geamuri si cand le-am aratat actele si timbrele RAR de pe geamuri au zis ca sunt puse de mine) mau scos din sarite si am inceput sa ma turez si eu.domne sunt ionizate la pitesti!el nimic ca-mi va da amenzi pana le dau jos si le trec in carte.am vorbit la tel cu directorul RAR si nu se pot trece in carte!
                  mam luat si eu de masina lor si au dato la intors ca ala e radar
                  de la RAR au zis ca e buna adeverinta si timbrele pe geamuri atat!
                  n-am apucat sai dau actele ca sa plictisit si a zis ca pot pleca
                  interesant.....
                  Last edited by suru; 16 November 2007, 01:03.

                  Comment


                  • ruleta!!!!
                    pe ce motiv te-a oprit ?din moment ce ei sunt cu radarul,aveai viteza?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • intilnirea de saptamin trecuta simbata 10 noiembrie 2007
                      1.cristi_xp
                      2. wildserb dar pe la 17
                      3. crististreulea chit ca o sa ma pasca divortul! rally la 9 la mall, la 16 intilnire...
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Originally posted by wildserb
                        pai si ce daca esti utist sau nu care e problema eu sunt polist infocat dar tot pot sa stau la o bere fara probleme cu un utist sau chiar si ku un caine..... doar suntem oameni nu?

                        hehehe ... cam asa sunt si eu ... nu conteaza ca esti, sau nu esti; nu conteaza ca ... atata timp cat respectul e reciproc. Si cred ca despre asta e vorba in tot clubul asta: noi prieteni, o plimbare cu masina si cateva ore de relaxare...
                        apropo' ... eu nu consum alcoholice, dar un ceai sau un capucino (mai ales de la rompetrol) nu refuz niciodata

                        Tavi (sper ca pot sa-ti spun asa .... ) tu pe unde lucrii in Arad ? Ma intreb daca ti-am vazut cumva masina
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • misto intalnirea,vad ati fost ceva acolo de data asta plus ca a venit si cetateanul strain cristi_xp

                          Comment


                          • foarte tare intalnirea
                            D cristi next time filmeaza si mai mult D
                            a fost tare mare om:
                            a e sport la mine tot cei sport baga acolo ... a taiat acolo a pus filtru a taiat si pe la baterie era sa ard ca sobolanu

                            sigpic

                            Comment


                            • mie mi-a placut intrarea lui mareom

                              Comment


                              • nu stiu daca ajung la 16,cred ca inca ne mai tine la mall
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google