Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu prea am vrut sa venim nici care,pe mine m`a corupt alin,si d`acolo a inceput lantul slabiciunilor... las ca este vreme !
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • streulea, rusinica...punteai sa ne dai un tel daca tot te-ai razgandit ! are dreptate sorin: ziceam la mall ca nu mai putem, ca am inghetat, ca mai avem si altele de facut, deci nu mai mergem la stadion. dar cum d-l admin, wildserb si altii n-au fost la mall (sau nu i-am vazut, decat pe cristi), pt noi aia de-am fost la raliu era clar ca dupa 16:30 nu mai are rost sa mergem la stadion...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • pe cristi_xp l-a sunat alin, cristi_xp pe mine si atunci mi-am amintit ca boris si wildserb merg la stadion si era prea de tot sa o faca in 2.
        si eu eram in drum spre casa cind m-a sunat cristi.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • @cristi streulea, ce sa zic, nici n-ai nr meu de tel sau al lui sorin...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Originally posted by csebalyn
            streulea, rusinica...punteai sa ne dai un tel daca tot te-ai razgandit ! are dreptate sorin: ziceam la mall ca nu mai putem, ca am inghetat, ca mai avem si altele de facut, deci nu mai mergem la stadion. dar cum d-l admin, wildserb si altii n-au fost la mall (sau nu i-am vazut, decat pe cristi), pt noi aia de-am fost la raliu era clar ca dupa 16:30 nu mai are rost sa mergem la stadion...
            domnu admin a fost si la mall...a inghetat de frig si la mall... a plecat acas,nu mai aveam chef de intalnire,dar m-a corupt alin,si am venit si la intalnire
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp
              domnu admin a fost si la mall...a inghetat de frig si la mall... a plecat acas,nu mai aveam chef de intalnire,dar m-a corupt alin,si am venit si la intalnire
              stiu, mah, tu erai acel cristi din paranteza, nu streulea...cu asta ultimu' am petrecut toata ziua, de aia nu l-am mai nominalizat...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • cristi paranteza intradevar daca nu erai tuh ma duceam acasa...
                si streulea o venit miseleste fara sal anunte si pe sorin
                apropo lati uitat pe jiji campion mondial pe judet
                sigpic

                Comment


                • rusinica,rusinica,rusiniiiiiiiiica
                  cica cristi_xp are connex cent in vikende si nu a putut sa suna ca il costa prea mult))))))))))))))))
                  apropo de concurenta(jiji ) vezi ce se intimpla daca ajuti concurenta iti da m.....e la concursuri(nu mam suparat oricum ca ma dau de placere)
                  Last edited by virtualmansorin; 19 November 2007, 20:28.
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Originally posted by virtualmansorin
                    rusinica,rusinica,rusiniiiiiiiiica
                    cica cristi_xp are connex cent in vikende si nu a putut sa suna ca il costa prea mult))))))))))))))))
                    apropo de concurenta(jiji ) vezi ce se intimpla daca ajuti concurenta iti da m.....e la concursuri(nu mam suparat oricum ca ma dau de placere)
                    Man, daca tot a venit vorba de ajutat concurenta, sterge-ti din semnatura H&R si Bilstein, ca alea trebe sa apara acum in semnatura la mine .
                    Last edited by Cristi_Xp; 20 November 2007, 13:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • dragutz ... fain la mall (pacat de vreme) ... felicitari concurentilor (din club logan) ...
                      la intalnirea de la stadion e tot mai intuneric ... nu are nime' prieteni la stadion ? sa aprinda macar nocturna ...
                      astept cu nerabdare sa prind si eu momentul de a fugi de acasa la intalnire (o spund de parca m-as duce pina la marketu' din colt).
                      stiu ca intrebarea mea e putin off, dar stiti cumva daca as gasi in tm o gama mai diversificata de ornament pentru toba ? (eventual cam la ce preturi) ca aici in Arad nu am gasit decat 2 modele: unul cel clasic de la Dacia, altul cred ca era facut la nea' Ghitza in garaj ca arata tare dubios.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • vezi pe la ciclop,sunt de alea de borla,dar sunt cam scumpe...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • si vis a vis de ciclop sunt aceleasi dar mai ieftine,de acolo am luat eu un tips
                          bigman e bine domnu????????????????)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • ce oribila pagina web au ... si unde ziceati "peste drum"
                            nu uitati ca sunt din Arad ... stiu eu timisoara (in mare, dar ...)
                            la cat e de mare magazinu' si ce laude sunt pe prima pagina, ma asteptam ca macar cateva poze cu produsele sa fie pe site la ei ... dar ... "reclama" - sufletu' comertzului ...

                            va multumesc pentru raspunsuri ... cand dau o fuga in tm o sa trec sa rezolv chestiunea (si eventual niste aparatori de noroi ... ca Aradu' e spart tot si sudui de numa cand dupa ce spal masina imi sare noroi de pe roti pe toata aripa ... si nu numai ....
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Originally posted by bubu_vasile
                              ce oribila pagina web au ... si unde ziceati "peste drum"
                              nu uitati ca sunt din Arad ... stiu eu timisoara (in mare, dar ...)
                              la cat e de mare magazinu' si ce laude sunt pe prima pagina, ma asteptam ca macar cateva poze cu produsele sa fie pe site la ei ... dar ... "reclama" - sufletu' comertzului ...

                              va multumesc pentru raspunsuri ... cand dau o fuga in tm o sa trec sa rezolv chestiunea (si eventual niste aparatori de noroi ... ca Aradu' e spart tot si sudui de numa cand dupa ce spal masina imi sare noroi de pe roti pe toata aripa ... si nu numai ....

                              ciclop e vizavi de fabrica de bere ( in diagonala ) ...
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by virtualmansorin
                                bigman e bine domnu????????????????)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                                Nu chiar, eu zic ca ai vreo 95-96 CP, nu 93-94 . In rest e multumitor
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google