Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu v-am vazut
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • cristi scuze ca am mancat putin din gumele tale nu a fost cu intentie.
      m-am invatat cu astea a mele de iarna

      Comment


      • da, scuzele mele wildserb, si tu esti unu din cei care nu s-a anuntat dar a venit . chiar mai rau, a impartit stickere cu www.LoganClub.ro
        pe youtube am precizat "About This Video
        Added: November 24, 2007
        wildserb, mareom, virtualmansorin, crististreulea, lau_swat, suru, TM 33 MAT, alin, prietenul lui Sorin cu un dCi proaspat luat si bubu_vasile din arad cu un prieten (less) "

        dar cred ca nici eu n-am fost, nu apar deloc in filmare
        lasa suru, nu mai pupi tu masina mea , te tin eu minte )
        stai calm ca nu m-am suparat si o sa mai conduci masina mea, am doar o reactie ciudata si plina de amintiri cind aud cauciucurile scirtiind, mai ales pe cele de pe masina mea :d

        am uitat, am stickerit si TIN-ul cu www.loganclub.ro, ce daca e golf :d
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • se pare k cristi e um fel de mama omida!!! cititi titlul acestui filmulet



          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
          YO2MKL
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by wildserb
            se pare k cristi e um fel de mama omida!!! cititi titlul acestui filmulet



            "2009"? )
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • sica il cheama dar cred ca inca nu sa inregistrat pretenul cu dci mai vechi proaspat luat
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • vad ca va-ti distrat la intalnire cu Golf-ul ala
                PS. Ce belea suna toba aia a lui TM-33-MAT

                Comment


                • Originally posted by wildserb
                  se pare k cristi e um fel de mama omida!!! cititi titlul acestui filmulethttp://www.youtube.com/watch?v=jbmCu...eature=related
                  repede tu ). cifra 9 e pe aceasi tastatura cu cifra 7 :p
                  cauti nod in papura . prima data ca te-am omis, amu titlul :p
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Originally posted by crististreulea
                    repede tu ). cifra 9 e pe aceasi tastatura cu cifra 7 :p
                    cauti nod in papura . prima data ca te-am omis, amu titlul :p

                    ) )
                    ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                    YO2MKL
                    sigpic

                    Comment


                    • m-ati impresionat pina la lacrimi
                      cetateanu strain sa dat la fund ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by boris
                        m-ati impresionat pina la lacrimi
                        cetateanu strain sa dat la fund ?
                        care din ei ? ala cre tre sa-ti dea ceva in contul unor stickere ? nu s-a dat la fund, n-am fost in oras sambata... dar o sa vin saptamana asta. de altii din cs nu zic nimic...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Originally posted by csebalyn
                          care din ei ? ala cre tre sa-ti dea ceva in contul unor stickere ? nu s-a dat la fund, n-am fost in oras sambata... dar o sa vin saptamana asta. de altii din cs nu zic nimic...
                          Nu, Boris vorbea de Cristi_Xp. Oricum Cristi sa stii ca trebe sa dai de baut, indiferent cand ne intalnim. Chiar si peste 3 luni, eu nu uit
                          sigpic

                          Comment


                          • nici eu nu am uitat si nu uit asa ca cristi simbata dai cafeaua
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • sorine dupa ce ai plecat de la ultima te-am mai vazut pe rebreanu.
                              cred ca incingeai motorul.a doua zi mai era cald?)

                              Comment


                              • am fost pina la billa de am cumparat lapte si paiine pentru copilasi si daca vam vazut nu am claxon asa ca am turato un pic nu mai mult de 7000,nu am avut mai mult de 120
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google