Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani octavian_28 mizerie mica nu ai prea mai dat pe net sau nu te lasa nevasta.sa ) si luni team ginit de la arad-sag
    sigpic

    Comment


    • Multumesc baieti pt urari si placerea a fost de partea mea.

      @@ si asteptam filmarile !!!!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • astept sa intre streulea sai dau de pe tel filmarea si cred ca sa filmat si cu telefonu lu Evo daca nu ma insel
        sigpic

        Comment


        • si filmul de la intilnirea loganclub 29 decembrie 2007.
          prezenti:
          1. virtualmansorin
          2. aln
          3. suru
          4. wilderb cu un prieten
          5. csebalyn cu un prieten rocker si motociclist
          6. evolution din arad si cu un prieten
          7. crististreulea
          8. boris
          9. mareom cu 2 prieteni, unul cu BMW seria 3
          10. vali fara masina
          11. road empire LA MULTI ANI!! a facut si cinste!
          12. n-am retinut numele. loganist si se ocupa cu iluminarea led, dvd playere etc.
          ne cerem scuze pentru calitatea filmului, s-a filmat cu telefonul. cameramanul a plecat de acasa zicind ca merge sa repare un comp, nicidecum la intilnirea loganclub.
          dar ca sa fie perfect m-a prins acasa cind editam. unu a filmat acelasi film in 2 pozitii. o sa-ti dau la oO boris pentru asta. eu am luat-o acasa la oO cind m-a prins.
          era sa uit, azi s-au dat baietii cu frina de mina, evident n-a filmat nimeni. crististreulea, evolution, csebalyn, virtualmansorin, mareom si BMW seria 3. pacat, a fost spectacol
          Last edited by crististreulea; 30 December 2007, 01:13.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Originally posted by crististreulea View Post
            si filmul de la intilnirea loganclub 29 decembrie 2007.
            prezenti:
            1. virtualmansorin
            2. aln
            3. suru
            4. wilderb cu un prieten
            5. csebalyn cu un prieten rocker si motociclist
            6. evolution din arad si cu un prieten
            7. crististreulea
            8. boris
            9. mareom cu 2 prieteni, unul cu BMW seria 3
            10. vali fara masina
            11. road empire LA MULTI ANI!! a facut si cinste!
            12. n-am retinut numele. loganist si se ocupa cu iluminarea led, dvd playere etc.
            ne cerem scuze pentru calitatea filmului, s-a filmat cu telefonul. cameramanul a plecat de acasa zicind ca merge sa repare un comp, nicidecum la intilnirea loganclub.
            dar ca sa fie perfect m-a prins acasa cind editam. unu a filmat acelasi film in 2 pozitii. o sa-ti dau la oO boris pentru asta. eu am luat-o acasa la oO cind m-a prins.
            era sa uit, azi s-au dat baietii cu frina de mina, evident n-a filmat nimeni. crististreulea, evolution, csebalyn, virtualmansorin, mareom si BMW seria 3. pacat, a fost spectacol
            la bilutele tale streulea tiam zis ca nevastata poarta pantalonii in casa si tu fusta
            deci cit am fost noi plecati la spalatorie ai ramas tu cu jiji cetateanu csebalyn jiji si bmw`u ca sorin era cu noi )
            oricum 1 an nu o sa mai pupi putza nevestei

            la mulsi ani all )
            si un mesaj pt cetateanu strain: fa ceva in ./. sa nu mai iei suspend ca deja e JALNIC.
            Last edited by Zsolt; 12 April 2009, 13:24.
            sigpic

            Comment


            • La multi ani tuturor!
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • La Multi Ani !!! vaa ureaza si baiatul lui ROAD EMPIRE

                Comment


                • La Multi Ani !

                  LA MULTI ANI ! Din partea LOGAN CLUB CRAIOVA .
                  LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

                  Comment


                  • Si Constanta va saluta pe noul an, si-mi doresc sa vad din ce in ce mai multi :
                    Cu stima, FLO.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • La MultiAni fara reparatii si din partea mea pentru toti loganistii

                      Comment


                      • La Multi Ani! Numai bine in 2008; sa fie mai bun decat asta de-o trecut !
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • ce zice-ti de o intilnire amu vineri? virtualmansorin e pe lista
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • vineri lucrez ) pina la 16 din pacate dar nah daca se aduna lumea vedem
                            sigpic

                            Comment


                            • io nu pot pt ca in principiu ma duc la galati dupa nevasta-mea
                              off-topic: tineti-mi pumnii
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Eu saptamana asta nu pot din pacate,lucrez dupamiaza !:|
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google