Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu sunt incepator si nu prea stiu unde sa scriu, spuneti-mi si mie cand va intilniti in timisoara, nu poate fi scrisa o data si o ora? as vrea sa particip si eu, va multumesc!

    Comment


    • bine ai venit!
      pai cam in fiecare simbata la ora 16:00 la stadion. stam acolo pina pe la 16:30 dupa care ne caram intr-o locatie mai calduroasa.
      daca ai nedumeriri, crististreulea e id-ul de yahoo
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Originally posted by rommy View Post
        eu sunt incepator si nu prea stiu unde sa scriu, spuneti-mi si mie cand va intilniti in timisoara, nu poate fi scrisa o data si o ora? as vrea sa particip si eu, va multumesc!
        aici pe forum nu avem incepatori.o data ce ai postat esti de al nostru.
        de obicei fiecare sambata cum zicea si cris la 16 ne vedem la stadion.
        te asteptam!

        Comment


        • Sunteti invitati sa participati la intalnirea nationala nr.2 care va avea loc pe data de 8 martie 2008 la Paltinis. Daca nu doriti sa ramaneti peste noapte va asteptam macar la intalnire.
          Daca doriti sa participati inscrieti-va pe lista impreuna cu optiunea dvs.

          Va asteptam!

          Comment


          • cine are telefonul lui alin ?
            help pls
            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
            YO2MKL
            sigpic

            Comment


            • 0788329763 sau
              0721452615
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • tovarasi plec la pitesti dimi) si ma voi gindi simbata la voi :* pusi baaaaaa
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by virtualmansorin View Post
                  0788329763 sau
                  0721452615
                  10q
                  10x.....................
                  ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                  YO2MKL
                  sigpic

                  Comment


                  • ceva intilnire azi? vad ca nimeni nu se anunta.
                    eu cred ca nu ajung, doar cred. depinde de multi factori cum ar fi consoarta si mama care s-a internat ieri la spital.
                    deci?

                    1. ... ?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • pai vine careva sau ramane pe alta data?

                      Comment


                      • cum pe alta data?

                        1. suru
                        2.

                        virtualmansorin, lau_swat, csebalyn, aln sint unii din cei care vin la intilnire neanuntati

                        gigi, daca citesti, sa sti ca imi pare rau de ultima intilnire si de ultimul eveniment
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • ;-)

                          Originally posted by crististreulea View Post
                          cum pe alta data?

                          1. suru
                          2.

                          virtualmansorin, lau_swat, csebalyn, aln sint unii din cei care vin la intilnire neanuntati

                          gigi, daca citesti, sa sti ca imi pare rau de ultima intilnire si de ultimul eveniment

                          ce so mai intimplat cu bigman nene ?
                          eu ma gindesc la voi si va salut din patria Loganurilor(pitesti)
                          respect all
                          sigpic

                          Comment


                          • jiji neavind una alta, bestia GZB o conducea un amic. acel amic lucreaza la drumuri si poduri ai a uitat ca nu e la servici, asa ca s-a apucat de defrisat santuri cu bestia
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Salutare! Dap, nici nu am scos masina bine de la service si deja am comis-o din nou. Lipsa de experienta a soferului a transformat o situatie aparent banala intr-un eveniment destul de neplacut. S-ar putea sa fie afectat sasiul, caz in care masina nu va mai fi 100% sanatoasa. Caroseria nu are absolut nimic, in afara de spoiler fata, doar ca s-au mai deplasat unele piese din cauza socului. Asa ca din pacate GZB-ul nu va mai putea fi vazut o buna vreme pe strazi Sper totusi sa mai particip si eu pe la intalniri. Lui Sorin ii sunt dator cu o cafea (stie el de ce )
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Nasol.... Ai apucat s-o duci la service...din nou...sa vezi pe dedesubt ce s-a intamplat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google