Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meeting

    Deci simbata intre orele 16:00 si 16:30 sunteti asteptati pe platoul din spatele Stadionului Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Paltinisanu (prezenta obligatorie haha:P)
    deci lista
    1)Boris
    2)Lucianitos
    3)csebalyn
    4)?!
    sigpic

    Comment


    • 1)Boris
      2)Lucianitos
      3)csebalyn
      4)crististreulea este default, nu stiu de ce asteptati confirmarea mea ....
      5)rommy
      6)
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • ce tare vine si aln ? sorinu suru? cetateanu strain? etc mobiliziarea
        sigpic

        Comment


        • 1)Boris
          2)Lucianitos
          3)csebalyn
          4)crististreulea este default, nu stiu de ce asteptati confirmarea mea ....
          5)rommy
          6)vali

          cetateanul nu e in localitate, deci nu.
          aln, suru, sorin de obicei nu se anunta, doar apar :P
          o sa insist pe road empire si ar mai fi mareom, il iau io pe sus
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • eu nu pot veni maine ma ocup de masina.
            o femeie mi-a taiat calea si asta e.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by suru View Post
              eu nu pot veni maine ma ocup de masina.
              o femeie mi-a taiat calea si asta e.
              am aflat surule
              chiar eram in trafic
              veneam spre parcu botanic si tiam vazut masina lovita si team claxonat dar nah nu mai observat `tui gurita ei de femeia si apoi iam spus si lu streulea de incident
              ai ajuns cu ea la vreo intelegere sau ?
              sigpic

              Comment


              • Imi pare rau Surule de accident. Las ca se rezolva ca nu e grav. Tocmai ce am aflat recent ca nici la mine nu e nimic grav la GZB (adica nu a fost atinsa masina pe dedesubt). Oricum va mai dura ceva timp pana sa scot bestia din cusca, pt ca acum vreau sa profit de situatie si sa mai schimb una-alta pe la ea si sa o vopsesc toata. Daca are cineva drum pe la mine prin zona maine inainte de intalnire si binevoieste sa ma ia si pe mine, voi veni si eu cu placere! Sa ne auzim cu bine!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mareom View Post
                  Imi pare rau Surule de accident. Las ca se rezolva ca nu e grav. Tocmai ce am aflat recent ca nici la mine nu e nimic grav la GZB (adica nu a fost atinsa masina pe dedesubt). Oricum va mai dura ceva timp pana sa scot bestia din cusca, pt ca acum vreau sa profit de situatie si sa mai schimb una-alta pe la ea si sa o vopsesc toata. Daca are cineva drum pe la mine prin zona maine inainte de intalnire si binevoieste sa ma ia si pe mine, voi veni si eu cu placere! Sa ne auzim cu bine!
                  @jiji te iau eu ? sau vine streulea si te ia vb pe la 15 la tel in caz de ceva jiji

                  @suru spoileru tau de mcv blesteme... sper ca iai umplut frigideru de carne
                  sigpic

                  Comment


                  • mareom, te sun miine si te iau de oriunde ai fi.
                    pina intre timp
                    1)Boris
                    2)Lucianitos
                    3)csebalyn
                    4)crististreulea este default, nu stiu de ce asteptati confirmarea mea ....
                    5)rommy
                    6)vali
                    7)mareom
                    8) citeva surprize banuiesc
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • da na tinut mult spoilerul.
                      acum nu mai imi trebuie pleoape ca sa dus si asta care mai era intreaga.
                      boris nu team vazut eram nervos.
                      ma ajuta cineva cu o cunostiinta pe la autoeuropa?ar trebui sa merg acolo pentru ca am dubii in privinta unghiului de fuga.roata a preluat aproape tot impactul nu a ajuns la lonjeron.
                      poate imi fac timp pe maine pentru intalnire.

                      Comment


                      • suru, aia ti-a taiat calea cu masina sau era pieton? ca n-ai precizat...
                        jiji, bine ca n-are gezebeu mare lucru...hai scoaate-o din service si ia-ti dracu carnetu ala, ca uite, faci prostii de cand esti pieton
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Originally posted by csebalyn View Post
                          ...ia-ti dracu carnetu ala, ca uite, faci prostii de cand esti pieton

                          L-am luat azi, asa ca feriti-va!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by csebalyn View Post
                            suru, aia ti-a taiat calea cu masina sau era pieton? ca n-ai precizat...
                            jiji, bine ca n-are gezebeu mare lucru...hai scoaate-o din service si ia-ti dracu carnetu ala, ca uite, faci prostii de cand esti pieton
                            era o cirpa la volan ) vezi de aia NU as da permis la femei
                            cred ca iesea de pe straduta de linga viaductu de linga parcu botanic si suru venea dinspre sens spre aradului dupa banca carpatica eu veneam de pe torontalului si lam vazut linga parc
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mareom View Post
                              L-am luat azi, asa ca feriti-va!
                              feritiva de magarus? pai n-ai masina, banui ca-i in service bestia
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • 1)Boris
                                2)Lucianitos
                                3)csebalyn
                                4)crististreulea este default, nu stiu de ce asteptati confirmarea mea ....
                                5)rommy
                                6)vali
                                7)mareom
                                8)alpha

                                :-)
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google