Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crististreulea View Post
    feritiva de magarus? pai n-ai masina, banui ca-i in service bestia
    Da man, dar de saptamana viitoare sper sa circul cu golanu mamei mele (adica cand nu are ea nevoie de masina o sa ma tarasc in genunchi in fata ei sa mi-o dea si mie )
    sigpic

    Comment


    • haha ce om mai gigi ) sa ii inveti masina cum sa mearga k si a ta
      deci posibili sa vina si sorin , aln , si cetateanu strain ?
      streulea sa iei aparatu sa ne tragem pe ceata
      sigpic

      Comment


      • 14 bucati masini + mareom pieton.

        1)Boris
        2)Lucianitos
        3)csebalyn
        4)crististreulea
        _)rommy ne-a tras tzeapa
        5)vali
        6)mareom
        7)alpha
        8)digedags
        9)suru
        10)aln
        11)lau_swat
        12)omu cu muzica in al lui 1.5dCI (nu-i stiu numele si nu stiu daca are id)
        13)omu cu toba finala monstu (din nou nu stiu numele )
        14)wildserb
        15)virtualmansorin

        deci s-au strins citiva
        am uitat camera de filmat acasa, deci sintem la mila celor care au pozat si filmat
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • tinere ia legatura cu silviu dai eventual un PM sa iti dea filmarile
          sigpic

          Comment


          • cristi iti dau eu id , daca vrei a lu baiatu cu muzica ( 1.5 dci ) ;)
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • vecini de ai mei pe care tre sa-i sun sambata de obicei ca la ei cred ca ajunge mai greu netul.
              dci+muzica=buzi
              toba=alex(33 MAT)

              Comment


              • da surule im place de al mic cu 33 mat nu ii mai da statu alocatie si nu mai are $ pt benzina haha :P

                rommy unde ai fost ? la urmatoarea intilnire platesti consumatia de ceai la toti si 2 pungi de seminte ca sa te iertam
                Last edited by Cristi_Xp; 27 January 2008, 23:35.
                sigpic

                Comment


                • suportii numere cu logan club
                  aici detalii si e doar 3.5 lei setul de 2 buc.
                  amu simbata veniti dotati cu cash, salariile se dau saptamina asta... deci nu aveti scuza
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • pai sa inteleg ca sunt doar autocolante?
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • hmmm ... negru cu alb ... nu stiu cum o sa arate pe masina si cat de vizibil ... poate ar fi fost dragutz sa puna o poza cu tot cu suport si numar ... sa vedem su noi cum arata si cat de vizibil e ... am mai vazut si la altii diverse chestii asemanatoare si la unii a trebuit sa imi spuna asa ceva .. ca de vazut ...
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                        pai sa inteleg ca sunt doar autocolante?
                        Nu sunt autocolante ci sunt suporti de numere inscriptionati. Or sa iasa belea, mi-au promis cei de la firma producatoare!
                        Cristi nu inteles bine. Pretul este de 3,5ron/buc.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                          Nu sunt autocolante ci sunt suporti de numere inscriptionati. Or sa iasa belea, mi-au promis cei de la firma producatoare!
                          Cristi nu inteles bine. Pretul este de 3,5ron/buc.
                          hahah deci streulea te ia mama dracului baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                          ne jefuiesti 350 de mi ? de zece ori profit huaaaaaaa
                          la 3,5 bucata iau si eu un set
                          sigpic

                          Comment


                          • pai o zis omu 3,5 ron / bucata , deci trebuie 2 bucatie , sau tu ai numa un numar ?
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • se gasesc tobe sport pentru dieles ? intreaba baiatu cu muzica ....
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                                Nu sunt autocolante ci sunt suporti de numere inscriptionati. Or sa iasa belea, mi-au promis cei de la firma producatoare!
                                Cristi nu inteles bine. Pretul este de 3,5ron/buc.
                                revin cu intrebarea sau obiectia de mai sus ... nu ai si o poza cu suportii pusi sus ? daca sunt vizibili, atunci o sa iau si eu ... sau poate noi (cei de la Arad), dar trebuie sa vedem exact despre ce e vorba.

                                streulea: nu ma uita cu stiku' de parbriz cu LoganClub. O sa mai intreb la intalnire daca vor si altii

                                boris: mie cam greu sa te urmaresc.... :p ma cam incurci la calcule de nu o sa mai stiu cat costa suportii aia ... )
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google