Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • faina masina pacat de sofer
    viteza ucide stop accidentelor viata are prioritate
    sigpic

    Comment


    • bai nu va mai dati aiurea,va invit in campionatul judetean sa va dati organizat
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Surule dai una cu bestia mea da nu acolo mergem pe centura.Si ma repet da si mie id tau de mes! da sa sti mare pacat de masina...170 cai... pe 1310,e ceva! si arpopo de datu aiurea...noi faceam niste teste ca totu a inceput de la mine ca eu miam dat mai de mult cu alex (33 mat) liniutze si ma facut si na am vrut sa ma revansez si el a vrut sa vada cum merge al meu chipuit
        1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

        Comment


        • boris, iar pedalezi in ulei?
          soferul a scapat, parca, doar masina-i varza...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Sambata ma prezint si eu cu o toba sport...mai exact a lu alex!
            1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

            Comment


            • mai vindeti mult toba aia ?)
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • nu sinteti normali si multa minte nu aveti ma. liniute la stadion? nu pun ca a-ti fost la limita de a face si un accident cu 2 idioti care nu au cedat trecerea.
                am mai facut noi una alta pacolo si simbata urmatoare ne-a vizitat EEA-ul sau ati uitat? macar schimbati locatia, lasati stadionul pentru intilniri.

                in alta ordine de idei, a-ti strins careva bani pentru suportii de numere?
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • nu trebuia sa-i strangi tu? cum n-ai venit, nu ti-e evident ca nu s-a strans nimic?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • haha da iam baut la ROMPETROL BAAAAAAAAAA si am mincat seminte ca restu tovarasilor sau tras pe fese si nu au venit de frica sau ? alte smenuri
                    @sorin :
                    bai nu va mai dati aiurea,va invit in campionatul judetean sa va dati organizat
                    nu avem masini de dat la raliuri )
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by csebalyn View Post
                      nu trebuia sa-i strangi tu? cum n-ai venit, nu ti-e evident ca nu s-a strans nimic?
                      deci toata baza e in mine
                      ok, o sa iau si dobinda . macar aveti o idee citi o sa fiti care vreti acele suporturi de numar?
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Nu am venit ca o trebuit sa plec , voi va-ti chiscat de frica ca vine militia , repede unu dupa altu , boris ce ai vrut sa ii faci la ala cu tico ????
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • Pai am plecat ca cel putin pe mine ma enerveaza sau fiu acuzat de niste chestii pe care nu le-am facut(vezi episodul Iveco din vara), si sa raspund la intrebarile stupide ale unor miltieni ciumpalaci.
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • Si eu am avut ceva treaba si de aia am plecat. Las ca tura aialalta o sa iasa mai bine :P ca si asa am avut acum multi absenti.
                            1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                            Comment


                            • buz ai plecat cand am zis ca ma bag si eu cu tine la una , repede ai fugit ) , ce sa faci cu putoarea aia de motor ? ! PS: nu mai fura starturile
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • Ba ce drac sa imi uzez aiurea cauciucurile knd tu te incorzi cu 16 valve la mine si lasa naiba ca nu am furat startu ..daca te referi la liniutza cu seba eu nam furat startu el a plecat un pic mai rau ca dupa cum a spus si el mai sus a ratat startu ca a uitat de frana de mana :P, ma intelegi? PS: putoare esti tu nu motoru meu :P
                                1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google