Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in primul rind si luati aminte! tot ce nu tine de intilnirile din Timisoara se vor discuta aici! dau warn pentru cine nu respecta... si o sa-mi fie greu sa dau warn la cimishorenii mei

    Originally posted by Buz View Post
    Da cum sa nu ma tina, cu toate ca nu ma prea stiu la liniutze. Numa bine...asa invat si eu...
    daca observai mai bine eu il provocam pe lucianitos... cu el ma masor, tu esti incepator



    Originally posted by Burta View Post
    Bai nu ma mai certatzi ca sunt 33 MAT si scuze ca nu mam identificat ...acuma descopar si eu pagina
    pai ase zi mhey. ia fa bine si fa public id-ul tau, cine vrea te adauga la lista lui de messenger
    btw, ce pixu meu de id ti-ai tras? , trebuia sa iasa bruta?
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • cu cea mai mare placere
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • Eu in mare parte o sa fiu pieton sambata ca imi ia taicamiu masina, da vin cu burta sa mai barfim
        1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

        Comment


        • daca observai mai bine eu il provocam pe lucianitos... cu el ma masor, tu esti incepator



          [/QUOTE]

          dar cu un mcv te tine ??

          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
          YO2MKL
          sigpic

          Comment


          • toti vreti cu 16v ale mele , sunt idolu vostru !!!! PS : glumeam
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • noul proprietar al tobei "bomba" : BUZ , toba vanduta si revanduta
              Attached Files
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • csebalyn: spalatoria de la baza 2 e aia in care se fac reducerile pentru loganisti ?
                streulea: nu e corect man ... daca aci nu mai putem discuta, iar "dincolo" este exclusiv "banateni", atunci asta e discriminare nenica...
                buz: pai daca taica-tu a facut tot la masina aia, tu de ce tot te lauzi cu "sistemele" audio si video ? spune-ne macar ca ai pus si tu mana pe o bormasina sa faci macar prinderea ladei cu bassu de rezervorul masinii
                apropo', cu riscul de a lua warn de la streulea, stiti varianta ai de banc cu maybahu' si matizul ? pentru cei care nu stiu: merje unu cu maibahu' lejer si intra unu' cu matizul din spate in el. simtind asta cu maibahu' o trepidatie a masinii se uita pe displaiul compului de bord si ii apare un mesaj "New hardware device found ! Do you want to install it ?"
                PS stie cineva cat de profi e atelierul auto "auto vis" de pe diaconul coresi 16 ?
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • bubu, depinde de care parte a muresului stai in arad, sa vedem daca esti banatean sau din crisana apropo, sonykel ti se pare a fi banatean ?
                  si da, e vorba de spalatoria cu pricina...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Originally posted by csebalyn View Post
                    bubu, depinde de care parte a muresului stai in arad, sa vedem daca esti banatean sau din crisana apropo, sonykel ti se pare a fi banatean ?
                    si da, e vorba de spalatoria cu pricina...

                    da dracu stie ca muresul e cam imbarligat

                    poate saracu sonykel a nimerit la ingramadeala ... nu s-a uitat bine unde a intrat, etc
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • haha ce om normal ca sta pe malu cu crisana ca inainte de malu din aradu nou is banateni dupa celalalt mal is unguri
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by boris View Post
                        haha ce om normal ca sta pe malu cu crisana ca inainte de malu din aradu nou is banateni dupa celalalt mal is unguri
                        hmmm ... sa mor daca am inteles ce vrei sa zici ....

                        am o mica banuiala, dar daca stau in subcetate ? :p sau poate in sanicolau ?

                        deci ... revin la intrebarea de baza: STREULEA- putem intra si noi acolo ? chiar daca suntem ... alte natii ?

                        PS boris: io sunt motzucash'i ... pe bune
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • ceva intalnire sambata ? cine se trece pe lista ??
                          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                          Comment


                          • @ bubu: da' ii vr'o restrictie? ca io n-am vaz't....
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Eu vin sambata dar nu am masina dar vin cu Burta, numa sa aibe benzol ca ala tot timpu se vaicareste dar e si normal k el merge cu masina la magazin care e la o strada distanta
                              1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                              Comment


                              • io zic sa-i scoti benzolu din tanc sa nu il mai f**a aiurea pana la coltul strazii. numa bine va ramane sa aveti sambata de drum si de-o liniuta
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google