Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci , cine se ofera "voluntar" pentru sambata ?
    1. Lucianitos
    2. ......
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • cica cam asa ar arata asa de mult mediatizatele suportii de numere , pe care alti incearca sa le vanda la supra pret
      Attached Files
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • Originally posted by Lucianitos View Post
        cica cam asa ar arata asa de mult mediatizatele suportii de numere , pe care alti incearca sa le vanda la supra pret
        eu ma abtin de la presupuneri pana cand ne posteaza COSTIN (asa dupa cum a promis) varianta montata pe masina. Ah ... si asta doar dupa ce Adminu' nostru confirma ca alea sunt cele "oficiale". Pe urma mai vedem ...

        Si asta e ultimul post al meu aici, exceptand subiectul exclusiv al intalnirii din Timisoara. Datorita respectului pentru timisoreni (si in special pentru Streulea ), ma "mut" si eu pe celalalt thread.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • nu e ala modelu de suporti...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • bubule, nu ne parasi...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • 1. Lucianitos
              2. crististreulea omu care stringe banii. 7 lei de caciula. v-am avertizat!
              pentru cei care nu stiu inca unde se tine intilnirea loganclub timisoara, uite aici link-ul cu pricina.
              Last edited by crististreulea; 7 February 2008, 13:14.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • buzi@ pe mess sunt pauladrianpt@yahoo.com
                mai nu statea toba bine la alex?muhaha vorba lui cristixp.am tot pasat toba aia de la unul la altul.
                alex@ ce naiba nu ai vandut-o in alta zona ca ori e la tine ori la buzi tot am sa o aud noaptea.

                quote : lucianitos@toti vreti cu 16v ale mele , sunt idolu vostru !!!! PS : glumeam
                stai cuminte ca vine mareom si te bate cu ceasul de la gara mare. :-))))

                Comment


                • suru, mareom nu se stie la liniute ala e bun numa pe circuit. xp poate sa-ti confirme
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • las ca`mi da mie GZBu )))
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Locul de intalnire de pe WikiMapia lam facut eu :P si am pus prieteni deai mei sa voteze ca e useful :P si a ramas acolo batut in cuie. Si apropo de toba lasa ca pe dieselu meu nu se aude ca pe a lu alex si nu o auzi noaptea, nu mai fa gargara :P
                      1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                      Comment


                      • [QUOTE=Lucianitos;68535]cica cam asa ar arata asa de mult mediatizatele suportii de numere , pe care alti incearca sa le vanda la supra pret [/Qhttp://www.loganclub.ro/forum/newattachment.php?t=385&poststarttime=1202403151&p osthash=e8760c085c98e680c7c2c94a9a72b205UOTE]
                        Aia a fost prima poza pe care o editasem eu in Paint si o pusesem pe topic. Intrati la topicul pt suporti si o sa vedeti acolo cum arata in realitate, nu in poze editate in Paint.
                        Pun pozele si aici pentru cei carora le e lene sa mai citeasca si topicul acela.

                        P.S.: Suporti din prima comanda sunt pe sfarsite. Mai am 9 seturi, dar inca nu le-am dat celor din Constanta!
                        Attached Files
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • alooo ... timisoara ... voi nu v-ati intalnit ieri ? ca nu vad nici o poza ... iara s-o tras streulea pe fese ?
                          noi am facut ceva poze interesante la intalnire... cine vrea poate sa intre pe "ARAD" sa le vada ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • au fost citiva membrii azi la intilnire, 11 mai exact. citiva nemotivati...
                            3nergy membru nou la intilnirile din timisoara. el e cu muzica
                            prezenti:
                            -wildeserb cu "asupritoarea"
                            -crististreulea
                            -buz
                            -burta
                            -lucianitos
                            -3nergy
                            -vali cu un prieten si o prietena
                            -alpha
                            -roade empire si fiul bruno
                            -lau_swat
                            -csebalyn din 4 minute 3 le-a vorbit la telefon si a plecat
                            si filmul
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • bah, a "trebuit" sa plec.... las ca ne vedem sambata viitoare
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Cristiane!!! Cum ai reusit cu bara aia?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google