Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca mai apucam zapada era mai frumos!
    am prins doar pete de noroi cu zapada si mai mult asfalt.frana mea de mana parca are abs acum am vazut si pe video ca se invartea incet roata de spate.pe beton nu ma pot intoarce.doar pe zapada sau gheata.
    aseara am fost sa ma invart cateva ture si era complet inghetat.

    Comment


    • frumos baieti, frumos, si la mai mare...meserias streulea...nu este asa?
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • in frana de mana sau filmari ? apropo...Mona stie ?
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • multam felix
          Cristi_XP: esti nebun? cum dreaq sa stie? vrei sa ramina fara oO?
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • domnule cetatean strain cristixp te-ai cam tras pe fese.
            sa te iei cu mareom de mana si sa va prezentati si voi la urmatoarea intalnire.

            Comment


            • CristiStreulea sa-mi spui cate seturi de suporti de numere vrei pentru voi ca sa pot da inca o comanda te rog! http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
              In tara momentan.

              Comment


              • baieti cand e urmatoarea intalnire

                Comment


                • in fiecare simbata la ora 16 .00 la dan paltinisan
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Originally posted by Christian86 View Post
                    baieti cand e urmatoarea intalnire
                    pe la ora 16 apar loganuri in zona.partea dinspre liceul sportiv.
                    te asteptam sambata!

                    Comment


                    • Sapt asta 90% o sa fiu si eu prezent daca nu cumva fac colegi mei o miscare sa mergem la munte si atunci nu prea pot dar miscarea e pregatita pt miercuri deci am weekendu liber...dar nu se stie niciodata.
                      1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Christian86 View Post
                        baieti cand e urmatoarea intalnire
                        uite aici daca ai problema cu localizarea localizarii locatiei
                        buuz, buz, buz, buz, buz, buz... te cam tragi pe fese de ceva timp incoa ...
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • da buz , te dai lovit , ba ca ai nush ce chef , ba ca mergi la munte !!
                          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                          Comment


                          • Lasa ca nu ma dau ranit dar na ce sa faci mai am si eu probleme crezi ca mie nu imi place sa vin sa mai schimbam o barfa mai fur cate o idee de la unu deci nu va luati de mine....
                            1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                            Comment


                            • si personaju meu jiji ce se mai aude de el ?
                              adminu tot acas in carantina ? cu rufele pe sirma de la xenoane ?
                              simbata 23.o2.o8
                              1) boris
                              sigpic

                              Comment


                              • 1. boris
                                2. crististreulea aici in caz ca nu stiai
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google