Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LISTA
    1.boris
    2.crististreulea aici fiind locatia
    3.road empire
    4.suru
    5.lucianitos
    6.Christian86
    7.mareom
    8.virtualmansorin
    9.lau_swat
    10. un preten dea lu' crististreulea cu un seat 1.9TDI si 150cai
    Last edited by crististreulea; 21 February 2008, 21:21.
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • pentru cei curiosi sa vada alti soferi cum franeaza la vederea in care se afla

      tm 17 eea este de vanzare.....lam vaz cu hairtia in geam
      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
      YO2MKL
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mareom View Post
        Da, si cateodata surpriza ar fi sa constati cand ajungi acolo ca nu e nimeni Las ca e mai bine cu lista, asa cum fac toti ceilalti. Deci...te trec si pe tine pe lista?
        si unde pot fii oamenii daca nui nimeni la stadion la rompetrol sau in club 8 asa ca cine vrea sa mearga are unde si cu cine
        si mai sau inventat si telefoanele mobile pentru a suna prietenii nu????????????
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • Gata mah oameni buni cu listele Eu sunt aici seful asa ca eu tai si spanzur LISTELE RAMAN!!!!!

          1.boris
          2.crististreulea
          3.road empire
          4.suru
          5.lucianitos
          6.Christian86
          7.mareom
          8.virtualmansorin
          9.lau_swat
          10. un preten dea lu' crististreulea cu un seat
          11. Rudy din lugoj
          Last edited by crististreulea; 22 February 2008, 10:16.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mareom View Post
            Gata mah oameni buni cu listele Eu sunt aici seful asa ca eu tai si spanzur LISTELE RAMAN!!!!!

            1.boris
            2.crististreulea
            3.road empire
            4.suru
            5.lucianitos
            6.Christian86
            7.mareom
            8.virtualmansorin
            9.lau_swat
            10. un preten dea lu' crististreulea cu un seat
            11. Rudy din lugoj
            12. Cretzu de la resitza
            sigpic

            Comment


            • Asa baieti hai ca de data asta se pare ca ne adunam multi

              @ streulea sper sa nu uiti camera acasa!:P
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • Scuze ptr dublu post

                o idee!
                Baieti am o propunere misto si anume ca intr-un viitor apropiat sa facem o intalnire mixta Timisoara-Arad ori la noi ori la ei ! ce ziceti? Daca DA atunci propun ca organizatorii de intalniri din orasele noastre sa se puna de accord cand si unde
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • numa sa nu fie meci Poli-Arad in sambata intalniriI :-) ca sigur nu o sa ne vedem ... [nu de alta dar nu cred ca vrem sa renuntam la geamuri inca :PPP ]

                  P.S.: eu ambsentez motivat sambata asta (plec la logodnica in Oltenia[TG-JIU]) :P
                  Last edited by crististreulea; 23 February 2008, 16:26.
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                    Scuze ptr dublu post

                    o idee!
                    Baieti am o propunere misto si anume ca intr-un viitor apropiat sa facem o intalnire mixta Timisoara-Arad ori la noi ori la ei ! ce ziceti? Daca DA atunci propun ca organizatorii de intalniri din orasele noastre sa se puna de accord cand si unde
                    poate in parcarea de tiruri din vinga sa fie la jumatatea drumului si la unii si la altii
                    ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                    YO2MKL
                    sigpic

                    Comment


                    • e o idee si asta!
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • M-am intalnit aseara cu Alpha si a zis ca vine si el la intalnire.

                        1.boris
                        2.crististreulea
                        3.road empire
                        4.suru
                        5.lucianitos
                        6.Christian86
                        7.mareom
                        8.virtualmansorin
                        9.lau_swat
                        10. un preten dea lu' crististreulea cu un seat
                        11.Rudy din lugoj
                        12.Cretzu de la resitza
                        13.alpha
                        sigpic

                        Comment


                        • Oho! insemna ca se anunta o intalnire pe cinste astazi in ciuda timpului urat de afara
                          @@ma repet Streulea sa nu uiti cumva camera acasa)
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • Originally posted by alpha View Post
                            numa sa nu fie meci Poli-Arad in sambata intalniriI :-) ca sigur nu o sa ne vedem ... [nu de alta dar nu cred ca vrem sa renuntam la geamuri inca :PPP ]

                            P.S.: eu ambsentez motivat sambata asta (plec la logodnica in Oltenia[TG-JIU]) :P
                            din cunostintele mele pana acum in Ar nu sa spart nici o masina cu nr de TM deci voi puteti sa veniti linistiti , in schimb noi am putea intampina probleme, dar nu cred ca are fotbalul vreo legatura cu masinile.

                            Si daca chiar ii sa fie noi il avem pe Bubu care face cat 3 asa ca nu va puneti cu noi )
                            sigpic

                            Comment


                            • haha clar eu sunt ultras daca joaca poli cu uta peste 2-3 simbete o sa fac genocid cu nr`rele de arad s imai ales cele cu AR --- UTA
                              sigpic

                              Comment


                              • evol: doar atat ? cat trei ? hai man ca oamenii aia ma stiu: fac cat mareom, sorin si boris + streulea ...

                                si da prieteni o facem si pe asta ... de mult o tot "coacem" o intalnire mixta ... ca oricum mi-e dor de cei din timisoara ... si cum zicea si evol: lasa naibii fotbalul ca noi avem altceva mai bun de facut ....

                                offtopic: si prin prisma ultimelor evenimente: nu lasati forumul asta sa moara ... ar fi pacat. tota lumea zice ca aradul "se lupta" cu timisoara, timisoara cu bucurestiul, aradul cu craiova, sau mai stiu eu care cu care ... uitati-va la noi: suntem cel mai bun exemplu ca e o prostie asta. Daca dispare forumul asta suntem niste fraieri (scuzati expresia). Eu cel putin sunt mandru sa port stikerul ala de loganclub pe masina. gata offtopic. ma pregatesc de intalnire ca a iesit soarele. pana si vremea tine cu noi. pa la toti si distractie faina
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google