Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate boris ... avertisment !!! Eu ma asteptam sa vaz niste poze pe aici (cu intalnirea desigur)
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Bubule avind in vedere ca shtreulea azi a sarbatorit onomastica lu soru-sa e demn de inteles ca nu participa pe messânger
      sigpic

      Comment


      • Am scris deja la rubrica celor din Arad propunerea cu intalnirea comuna la Sannicolau Mare. Data ar fi 29.03, ora o stabilim impreuna. Sper ca macar la intalnirea comuna sa ne adunam in nr cat mai mare, sa nu ne facem de cacao. Astept parerile voastre.
        sigpic

        Comment


        • Mareom: eu sunt de acord si cu mersul la sannicolau. Dar am si eu o "conditie" desi nu e prea frumos si politicos spus "conditie". Dat fiind faptul ca noi (cel putin cativa din noi) v-am onorat cu prezenta la intalnirile din TM de cateva ori, o sa va rog si pe voi sa faceti acelasi lucru in viitorul apropiat. Sa vedeti si voi cum e pe la Arad la locul de intalnire (promitem sa nu va bagam prin sapaturile orasului) si putem merge apoi la un suc sau la o plimbare.
          ce ziceti ?

          PS rog aradenii sa incerce sa nu isi programeze nimic pe ziua respectiva si sa mergem cat mai multi. Aviz celor cu "servici" sambata (stiu ei care). Concedii medicale, bilete de voie. Idem si pentru cei cu familie (asta era autocritica).

          Avand in vedere ca facem o ora pana acolo (aprox. la mers in coloana fara nebunii pe drum) eu as propune ca ora de intalnire 15.30 (la sannicolau). Asta ca sa nu fim "stransi cu usa" de timp acolo.
          Urmeaza propuneri, sugestii, reclamatii ....

          PS2 nu stiu cati ne vom strange, dar si daca suntem 2, unu din Arad si unu din Timisoara, tot intalnire comuna se cheama
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Fi-ti-ar intalnirea de ras, mai ales ultima varianta
            ma bag si eu la sannicolau, gigi stie de ce... la arad ma gandeam sa vin sambata asta, dar fiindca la mine e Pastele, o sa merg acasa la parinti.
            asa ca: promit ca o sa merg la intalnire la arad, dar deocamdata treceti-ma alta data pe lista de arad.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Simbata este alpha incepind cu ora 10
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • Ce vroiai sa zici tu sorine ?
                mergem si la sanicolau
                sigpic

                Comment


                • Simbata 22.03 2008 a doua etapa din campionatul judetean timis
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • La resita ? sau unde se tine
                    sigpic

                    Comment


                    • Centrul comercial alfa bre in tm
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Sorin: bafta iti urez ... vii si tu la intalnirea comuna ? Mi-ar face placere sa te reintalnesc... poate chiar sa dau o tura cu tine (in calitate de pasager desigur)

                        LE: la arad o sa facem intalnirea dupa cea comuna de la sannicolau. eu sunt ortodox, dar sotia e catolica si socrii au pastile acum, deci o sa fiu plecat la vinga.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • daca tot te duci la vinga niste poze cu interiorul catedralei ai ??

                          sarbule, nu mai dati, mai, "quote" la ultimul post...
                          Last edited by Seba; 18 March 2008, 00:23.
                          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                          YO2MKL
                          sigpic

                          Comment


                          • Wildserb: nu am ca nu m-am dus pana acum pe acolo (la catedrala). dar sa vad daca am timp si se poate acum cand ma duc. de la voi pana acum s-au anuntat mareom, csebalyn si banuiesc streulea si boris (care se tot trage pe fese sa nu vina la Arad, cica sa nu faca km. pai pana la arad erau 50 si nu ai venit, iar pana la sannicolau is mai multi .... sic sic)
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Lasa lista cu timisorenii pe seama mea, ca incerc eu sa-i mobilizez. Tu vezi sa vina cat mai multi din Arad.
                              Last edited by crististreulea; 20 March 2008, 11:59.
                              sigpic

                              Comment


                              • Apropo's ... de ploaie ai unde sa te "feresti" pe acolo ? Ca zic astia de pe la meteo (nu numa de la noi si de pe "afara") ca toata saptamana viitoare si pana prin 3-4 aprilie va ploua aproape non stop ...
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google