Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun si cand e sambata sau duminica?

    Comment


    • si unde? tot acolo la Iveco?
      No, apoi blana
      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

      Comment


      • Intalnirea va fi sambata la ora 16:00 si nu la Iveco, ca am avut deja prea multe probleme cu politia. Ne intalnim la stadion.
        sigpic

        Comment


        • Sambata asta? Adica 03.noiembrie?

          Comment


          • da tavi, amu simbata pe 03.11.07.
            ce organizator meserias avem! la 4 dimineata ne-a confirmat locul de intilnire.
            probabil a fost pe la arat pe undeva pina la ora aia
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Aaaaaa..cool! La stadion am inteles...buunn...si cam cum se ajunge acolo din Arad...? ) Si o ora aproximativa.

              Comment


              • poate ne gineste si acolo 100 de caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • Poate sa ne gineasca toata politia romana acolo ca nu au ce sa ne faca. E parcare amenajata.
                  sigpic

                  Comment


                  • si ce daca are gigi bani de dat spaga tot timpu la el + camera de filmat
                    btw gigi daca mergem simbata si nu am $ si nici motorina ma iei cu tine ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by boris
                      ...daca mergem simbata ...
                      bey te sparg! ce-i cu optimismul asta la tine? cred ca nu vrei stickere ). te iau eu daca nu te ia el.

                      1) mareom
                      2) crististreulea
                      3) virtualmansorin
                      4) boris (te-am bagat eu pe lista, sper ca poti sa vii)
                      5) need4speed
                      6) lau_swat
                      7) wildserb (posibil, daca nu e la servici)
                      8) Cristi_XP
                      9) Octavian___28 din arad
                      10) vali (posibil)

                      Cristi_XP ia da o adunare si pe la ceilalti cunoscuti ca sa umplem parcarea aia
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Update: s-ar putea ca eu sa nu ajung pt ca dimineata la prima ora plec la Sibiu la Pirelli Rally Show. Concursul incepe la ora 9 si doar in cazul in care se termina pe la 12 ajung si eu la stadion la 16. Oricum si daca se termina putin mai tarziu eu o sa fac tot posibilul sa ma grabesc sa ajung la intalnire.
                        sigpic

                        Comment


                        • teai scos gigi tocmai acuma cand o sa venim mai multi
                          tu te duci la unguri acolo sa te calce cu masina

                          Originally posted by crististreulea
                          bey te sparg! ce-i cu optimismul asta la tine? cred ca nu vrei stickere ). te iau eu daca nu te ia el.

                          1) mareom
                          2) crististreulea
                          3) virtualmansorin
                          4) boris (te-am bagat eu pe lista, sper ca poti sa vii)
                          5) need4speed
                          6) lau_swat
                          7) wildserb (posibil, daca nu e la servici)
                          8) Cristi_XP
                          9) Octavian___28 din arad
                          10) vali (posibil)

                          Cristi_XP ia da o adunare si pe la ceilalti cunoscuti ca sa umplem parcarea aia
                          merci esti cel mai bun prieten cu logan pe care l-am avut dupa gigi
                          deci sa inteleg ca la 16 ie adunarea care ieste la stadion
                          maine iau imprumut de la un vecin pt stikere si oricum vin
                          deci count me in
                          Last edited by andrei; 3 November 2007, 12:55.
                          sigpic

                          Comment


                          • Fac o referire (mai ales pt microbisti) ca se stie ca Aradu' nu s-a impacat niciodata bine cu TM, eu am nr de CS , stau in Arad de aproape 3 ani (nici acu n-am mutatia facuta), TM e mai aproape de casa mea. Deci sper ca e in regula )

                            Comment


                            • [QUOTE=Octavian___28]Fac o referire (mai ales pt microbisti) ca se stie ca Aradu' nu s-a impacat niciodata bine cu TM, eu am nr de CS , stau in Arad de aproape 3 ani (nici acu n-am mutatia facuta), TM e mai aproape de casa mea. Deci sper ca e in regula )[/QUOTE


                              nu e nici o problema dai numerele jos cand vi maine si totu e ok daca le pui de AR,daca e de Cetatean Strain nu e problema ca mai is si altele
                              sigpic

                              Comment


                              • Vai ce politicos esti ''Cetatean Strain...'' frumos...eu stiam doar de ''Cap Sec''

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google