Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am vazut si eu EEA u era la panda,inainte de sensul de la AEM...
    dupa poza aia a ta...mare lucru ca nu au luat-o in dreapta sa se posteze iar cu radaru
    Last edited by Cristi_Xp; 11 November 2007, 17:56.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • marea familie golan simbata iar la stadion ora 16? iar apoi la Rompetrol statia nr3 de linga judetean(dupa Billa si mobexpert)
      god bless rromania
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by boris
        marea familie golan simbata iar la stadion ora 16? iar apoi la Rompetrol statia nr3 de linga judetean(dupa Billa si mobexpert)
        god bless rromania

        count me in
        ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
        YO2MKL
        sigpic

        Comment


        • mareom cred ca se va da la mall sambata ce vine.nu stiu sigur dar cred ca e amator.
          va fi la ora 10 sambata.
          eu merg oricum sa vad va fi spectacol si merita sa ne adunam acolo inainte de 10.
          sa vedem ce hotaraste mareom.

          Comment


          • Vreau si eu ceva poze...

            Comment


            • Originally posted by suru
              mareom cred ca se va da la mall sambata ce vine.nu stiu sigur dar cred ca e amator.
              va fi la ora 10 sambata.
              eu merg oricum sa vad va fi spectacol si merita sa ne adunam acolo inainte de 10.
              sa vedem ce hotaraste mareom.

              sa il incurajam pe bigman sambata
              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
              YO2MKL
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by wildserb
                ai uitat de mihai31ro la inceput cu prietena dupa care singur...
                de mihai am crezut ca este acest alpha: 14) un prieten de al ,meu user "alpha" de pe forum
                imi pare rau ca am confundat si indus in eroare.
                de fapt am fost 12 persoane!!! a venit si alin cu taxiul, taxiul numarul 2!!! scuzele mele alin!
                simbata ma gasiti la mall, sustin pe mareom si sper ca si pe sorin (daca repara TIN-ul pina atunci).
                am filmat eu dar nas la botez fiind, n-am avut cind. miine luni editez si urc. am filmat 15 minute, record in materie :p
                @need4speed: da, am astat pina la ora 17:10 si chiar le ziceam la baieti ca trebe sa apari si tu . dar eu ti-am dat numerele mele de telefon! pe YM, ia verifica
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • succes la mareom sambata

                  Comment


                  • Va multumesc frumos pentru incurajari. De la atata public si de la atata sustinere poate ma emotionez prea tare si proptesc masina in vreo bordura .
                    Referitor la intalnire putem sa o tinem tot asa ca ultima data (stadion adunarea la ora 14:00+rompetrol). Cine vrea sa vina la mall la etapa, eventual scrieti si voi un loc de intalnire pt ca o sa fie multa lume acolo. Startul este la ora 10:00 dimineata.
                    sigpic

                    Comment


                    • ora 16 baaaaaaa! ca dimi nu pot ajunge is plecat din localitate
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by boris
                        ora 16 baaaaaaa! ca dimi nu pot ajunge is plecat din localitate
                        Ora 16:00, scuze, am scris eu ora 14:00. Daca vreti sa veniti si dimineata la ora 10:00 la mall la rally, scrieti si voi aici un loc de intalnire.
                        sigpic

                        Comment


                        • cred ca ne vom intalni pe la 9 la mall.
                          eu nu ma dau.ma tenta un pic dar oricum cu 1.4 al meu stock
                          vin la tine mareom pe banca tehnica

                          Comment


                          • ma abonam si eu pentru sambata ca am terminat masina ....dar joi plec in germania ..... chiar unde gasesc pneuri de iarna sau all season prin tm ?
                            Degeaba gandesti daca esti prost!

                            Comment


                            • sa vina populatia aparate camere foto radare etc
                              chemam si rutiera EEA sa ne facem o poza de familie
                              si apropo gigi posteaza si tu poza aia cu militia rasturnata de la jebel
                              bafta celor care se dau simbata la raliu tavi vrem sa vedem si restu pozelor
                              ceva amenzi noi luate? permise suspendate? iveco?sag?nimic news?
                              Last edited by boris; 14 November 2007, 21:54.
                              sigpic

                              Comment


                              • eu am auzit ca ar fi fost ceva loganuri urmarite prin oras
                                NFS most wanted live.
                                poate nu au fost de ai nostri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google