Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nasol si eu am iesiri din astea.
    bine ca nu am caii lui mareom)

    Comment


    • evol... sorry man ...
      uite, eu de exemplu circul destul de tare prin arad (ieri spre exemplu am facut de la Lebada pina la Miorita unde stau eu 4 minute jumate si am prins si 2 semafoare la podgoria si la polivalenta- era 11 jumate seara si trafic lejer, adica cca 30 masini intalnite pana acasa). Am mers cu 110 - 120. Am detector de radar. Cu toate astea (si imi cer scuze daca nu e cazul sa iti dau un sfat) nu trec peste linia continua decat in cazuri deosebite, si de asemenea chiar si atunci cand functioneaza detectorul sunt cu ochii in 7 dupa masini de politie. O alta chestiune pe care nu o fac e sa intru pe sens interzis. In general chestii pentru care nu prea poti negocia, sau care inseamna atat carnet luat din prima, cat si risc major de accidente. Dupa cum poate ai aflat in piata Spitalului unul cu mercedes-ul lui (ultimul racnet) a murit ca fraieru' pentru ca a trecut peste linia continua si a venit un meserias si la luat in plin. Nu avea centura si air-bag-uri degeaba. De unde concluzia: poti sa ai super masina ... ca sometimes nu conteaza.
      Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung la intilnire, era chiar programata deplasarea la timisoara (de asta data insa cu pejou' 207) a prietenului cu care am venit data trecuta, dar a trebuit sa merg la "cumparaturi" de sezon: brazi, ape minerale, sucuri, etc. Asa ca a avut ce cara Loganelu' meu. 2 persoane si jumatate (ala jumate is eu ... prietenii stiu de ce) plus 8 brazi ce ieseau 2 metri afara din portbagaj, 12 baxuri de suc, 8 de apa minerala si inca vreao 2 sacose si valize. Drumul 110 km, o medie de 80-90 km/h, consum 7.0.
      In schimb am participat duminica la intalnirea regionala pej*** care s-a desfasurat in incinta strandului arad. Au venit vreo 8 sau 10 din TM vreo 2 din Oradea plus inca vreo 6 dn Arad. A fost frumos ... s-au pus oamenii care cum au venit la drifturi pe platoul din parcarea Corleone ... era zapada pe jos.
      PS Au pus cap de coloana o tipa care i-a dus de la Timi cu 130-140 de le-au iesit ochii la toti si isi faceau cruci cand au ajuns de nu stiam ce i-a apucat. Au fost 4 tipe soferite.
      La noi pe cand prezenta feminina ?
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • ui si filmu cu intilnirea din 15 decembrie 2007
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • ca de obicei simbata ora 16:00-16:30 in parcare la stadion.
          1. crististreulea
          2.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • 2.csebalyn - foarte probabil...
            3...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • as fi vrut sa vin si eu dar ma duc la Moneasa ca am inchiriat o vila si ma petrec cu prietenii ca e ziua mea pe 22 .

              Hf
              sigpic

              Comment


              • Eu sunt acasa sambata asta
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • si eu plec maine acasa
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by Evolution
                    as fi vrut sa vin si eu dar ma duc la Moneasa ca am inchiriat o vila si ma petrec cu prietenii ca e ziua mea pe 22 .
                    Hf
                    off-topic: Sa traiesti "La multi ani !" si sa va distrati bine !
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment




                    • cu siguranta ca voi ajunge si eu stimati tovarasi
                      deci 3) boris
                      de cetatean am scapat
                      sigpic

                      Comment


                      • @crististreulea sa iti iei telefonul la tine sa va transmit salutari de la Moneasa si poate sa auziti sunetul de la toba mea macar....daca nu pot sa vin
                        sigpic

                        Comment


                        • fi sigur ca-l iau de data asta
                          1. crististreulea
                          2. csebalyn
                          3. boris
                          4. Evolution (la telefon)
                          5.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Originally posted by crististreulea
                            fi sigur ca-l iau de data asta
                            1. crististreulea
                            2. csebalyn
                            3. boris
                            4. Evolution (la telefon)
                            5.
                            Astazi m-am intors de la Sibiu si sper ca maine sa pot onora cu prezenta!
                            so.....daca nu apare nimik neprevazut atunci Road Empire IN

                            5.ROAD EMPIRE
                            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                            Comment


                            • road empire cu fiul, boris, virtualmansorin, suru, mareom si crististreulea au fost azi prezenti la intilnirea timisoara.
                              chiar spuneam azi ca e foarte plictisitor la intilnirile de iarna
                              nu se simte miros de cauciuc ars, nu adrenalina ...
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • virtualmansorin cu fiica
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google