Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarbatori Fericite tuturor si sa ne auzim cu bine la anu!
    sigpic

    Comment


    • eu totusi cred ca voi fi simbata la stadion la 16.00
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • ne vedem sambata ??

        la ora 16 la stadion ??
        ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
        YO2MKL
        sigpic

        Comment


        • 1.virtualmansorin
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • ce oameni luni mam intilnit in drum spre arad cu octavian_28(cetatean strain domiciliat in arad ) si cu tm21vss nu stiu unde bintuia

            sper ca vati distrat de craciUN )
            sigpic

            Comment


            • 2.Evolution
              sigpic

              Comment


              • 1. virtualmansorin
                2. wildserb cu primul MCV dintre timisoreni :d
                3. Evolution
                4. crististreulea cu riscul sa mi-o iau la oO
                5.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • cu ocazia asta imi scot si silenceru` sa aud iar sunetu ala frumos ca nu l-am mai auzit de mult

                  Cris sa nu iti uiti telu ca de data asta chiar vin...daca poti eventual sa ma astepti la intrare in tm sau sa se anunte careva din Arad ca vine sa ma duca si pe mine pana la stadion ca eu habar n`am cum sa ajung.

                  Cum facem ?
                  sigpic

                  Comment



                  • unde-i cristi_xp ... sa auda si el. iti dai seama sa fiti 2?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • count me in men si sa punem mina de la mina pt suportu sitului
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by crististreulea

                        unde-i cristi_xp ... sa auda si el. iti dai seama sa fiti 2?

                        va fi show )

                        cine face un gest umanitar pt mine sa ma astepte vis a vis de OMV-ul de pe Calea Aradului....promit ca ma dau la niste liniute cu el daca prindem semafoare si nu trecem pe rosu

                        ps: de preferat unu cu 1.6 8v necipuit
                        sigpic

                        Comment


                        • beep me cu 10km inainte de a intra in timisoara. te astept, mai vedem cu liniutele )
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Originally posted by crististreulea
                            beep me cu 10km inainte de a intra in timisoara. te astept, mai vedem cu liniutele )
                            ok sefu sa rezolvat....ma faci ca n-am aderenta patinez cu kormoranele de zici ca am patine nu gume
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Evolution
                              cu ocazia asta imi scot si silenceru` sa aud iar sunetu ala frumos ca nu l-am mai auzit de mult
                              pai de aia ai dat bani pe toba sa o tii cu silencer?
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp
                                pai de aia ai dat bani pe toba sa o tii cu silencer?

                                am avut de facut multe drumuri acuma de sarbatori pe la tzara si am mers cu ai mei si ei saracii nu suporta zgomotu...trebuia sa fac ceva.Eu unu n`am treaba am fost pana in Italia cu ea si nu mi-a explodat capu

                                Sa inteleg ca vi si tu ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google