Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bubu_Vasile: Nu am poze cu ei in realitate deoarece deocamdata nu i-am primit nici eu, am facut doar comanda si pe la inceputul saptamanii viitoare o sa-i primesc! Pot doar sa editez poze cu suportii si sa va arat cam cum or sa arate. In realitate acestia vor arata mult mai bine! Daca vrei poti sa astepti pana saptamana viitoare cand o sa-i primesc si o sa le fac poze din toate unghiurile!
    In tara momentan.

    Comment


    • Originally posted by CosTin87SIE View Post
      Bubu_Vasile: Nu am poze cu ei in realitate deoarece deocamdata nu i-am primit nici eu, am facut doar comanda si pe la inceputul saptamanii viitoare o sa-i primesc! Pot doar sa editez poze cu suportii si sa va arat cam cum or sa arate. In realitate acestia vor arata mult mai bine! Daca vrei poti sa astepti pana saptamana viitoare cand o sa-i primesc si o sa le fac poze din toate unghiurile!
      oki dok .... astept sa le vad. si dupa aia ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • boris ... te-am vazut la televizor .... la comemorarea baiatului de a murit ieri ... era cineva de la noi de pe forum ?
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          boris ... te-am vazut la televizor .... la comemorarea baiatului de a murit ieri ... era cineva de la noi de pe forum ?
          Nu era nimeni de pe forum. Era un baiat de 23 de ani pe nume Cosmin. Era un om de nota 10 cu care ne intalneam mai ales in serile de vara la stadion. In memoria lui ne-am adunat aseara toti cei care l-am cunoscut mai mult sau mai putin. Dumnezeu sa-l odihneasca!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mareom View Post
            Nu era nimeni de pe forum. Era un baiat de 23 de ani pe nume Cosmin. Era un om de nota 10 cu care ne intalneam mai ales in serile de vara la stadion. In memoria lui ne-am adunat aseara toti cei care l-am cunoscut mai mult sau mai putin. Dumnezeu sa-l odihneasca!
            Nu am prins decat finalul transmisiunii si nu mi-am dat seama ce s-a intamplat ... imi puteti spune voi ? Sa-l odihneasca Dumnezeu !
            Azi a fost si un accident la Ortisoara. 3 morti si 2 raniti. La cum arata masina aia trebuie sa fi avut viteza foarte mare.
            Ma tot gandesc si eu ca circul de multe ori ca nebunul si prin oras si pe afara. Nu neaparat riscant, dar cu destul de mare viteza (desi asta e o utopie). Trebuie sa ma gandesc mai mult ca am doi copii acasa.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • mareom , daca zici ca il cunosteai pe baiatu care o avut accident , cosmin , statea cumva in lipovei ?
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • da
                aveti aici linku cu filmarea de aseara marsul in memoria lu cosmin
                sigpic

                Comment


                • crististreulea@ ma bucur pentru suporti.for me 2 seturi please.
                  mareom@din ce club facea parte cosmin?
                  bubu vasile@a fost un ieta la ortisoara albastru?vecin de bloc am aflat de la prietena mea.zicea ca la vazut cand a plecat si apoi a auzit de accident.
                  maverick@sory eram ocupat nu am putut vorbi.nu te-am cunoscut.ori nu ai fost la intalniri sau ai fost cand am lipsit eu.

                  Comment


                  • @Lucianitos: da, statea in lipovei si avea un Astra argintiu
                    @suru: Xtreme Racing club

                    Cam multe accidente in ultima vreme. Ar cam trebui sa ne gandim fiecare cand ne urcam la volan nu numai la noi ci si la alte persoane pe care le-am putea rani direct sau indirect. Oricum, viata merge inainte deci...

                    Sambata asta la ora 16:00 la stadion intalnire LoganClub Timisoara:
                    1. mareom (la ocazie )
                    2. crististreulea (daca tot ziceai ca esti default nu mai trebuie sa te scrii - apari automat))
                    3. ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Vin si eu in caz ca nu plec nici unde din oras.....daca plec 1000% o sa ma vedeti la una din urmatoarele intalniri

                      Comment


                      • Originally posted by mareom View Post
                        @Lucianitos: da, statea in lipovei si avea un Astra argintiu
                        @suru: Xtreme Racing club

                        Cam multe accidente in ultima vreme. Ar cam trebui sa ne gandim fiecare cand ne urcam la volan nu numai la noi ci si la alte persoane pe care le-am putea rani direct sau indirect. Oricum, viata merge inainte deci...

                        Sambata asta la ora 16:00 la stadion intalnire LoganClub Timisoara:
                        1. mareom (la ocazie )
                        2. crististreulea (daca tot ziceai ca esti default nu mai trebuie sa te scrii - apari automat))
                        3. ?
                        Nu mai exista Xtreme Racing Club
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Atata quote ca sa scrii ca nu mai exista Xtr RC ? Stiam si eu dar am fost intrebat din ce club facea parte. Mai bine te scrii si tu pe pozitia 3 ca vii la intalnire
                          sigpic

                          Comment


                          • 3. Luciantios
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • si ca sa-l faulteze admin...
                              4. csebalyn
                              5....
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • ""bubu vasile@a fost un ieta la ortisoara albastru?vecin de bloc am aflat de la prietena mea.zicea ca la vazut cand a plecat si apoi a auzit de accident.""

                                era albastru, dar din cat a mai ramas din el nu mi-am putu da seama ce marca era ... a fost praf efectiv ... stiu de la cineva ca a trebuit sa mature 300 de metri de sosea vreo 25 de minute ca sa ia toate resturile ... nu pot sa aproximez viteza ce a avut-o dar sigur a fost foarte mare. PACAT
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google