Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ma...rezervat la streulea in masina )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Din cate am citit pe pagina aradenilor, sapt asta vor lipsi cel putin 4 membrii din gasca lor, asa ca nu mai mergem niciunde. Poate cu alta ocazie. Oricum de la noi nu s-a mai anuntat nimeni, deci foarte probabil mergeam numai noi 3 (ti-am zis Streulea! )Deci intalnirea noastra ramane sambata la 16:00 la stadion.

      1. Mareom
      2. Crististreulea
      3. Cristi_Xp
      4. ?
      sigpic

      Comment


      • Pai mergeam si eu la Arad,dar vad ca s-a contramandat:|
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • apai daca de la ei lipsesc asa de multi membrii, asta e.
          saptamina viitoare e paltinisul si nu sint eu. deci peste 2-3 saptamini merem la arad
          ne vedem la stadion simbata la ora 16:00, ca de obicei

          si nu uitati banii pentru suporturile de numar. le ridic simbata viitoare de la paltinis!!
          Last edited by crististreulea; 29 February 2008, 09:01.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Eu nu pot merge la Arad sapt asta, ca tre sa ma duc sa vad un concurs de dansuri cu consoarta, de venit la stadion vin, poate intarzii putin...
            No, apoi blana
            Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
            ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

            Comment


            • sal la toti ... cam asa e ... saptamana asta e tare complicata .... pe langa vreme, o gramada din noi au tot felul de probleme, unii lucra altii sunt plecati din localitate.
              hai sa o lasam pe alta data (peste 2 sau 3 sapt) cand speram sa fie si vreme buna. eu maine sunt in timisoara si o sa fac tot ce pot sa vin la voi la intalnire pentru ca pe cea din arad sigur o ratez.
              PS nu va faceti probleme de cati o sa veniti la Arad. Si daca sunteti 3-4 noi tot ne bucuram si sigur va vom intoarce vizita.

              lau_swat: am si eu o colega de lucru (blonda, frumoasa ... si maritata) care merge la concursul ala de dans.

              LE vreti ceva din Arad ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • HAI CU LISTA
                1. Lucianitos
                2. Buz(mi-o zis pe mess ca vine)
                3. lau_swat
                4. crististreulea
                5. mareom
                6. bubu_vasile
                7. ?????


                LATER EDIT. uitate la postul numarul 1264 si da-ti 2 palme
                Last edited by crististreulea; 29 February 2008, 21:14.
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • update lista
                  1. Lucianitos
                  2. Buz(mi-o zis pe mess ca vine)
                  3. lau_swat
                  4. crististreulea
                  5. mareom
                  6. bubu_vasile
                  7. cristi_xp care o sa dea cu masina peste lucianitos ca nu l-a pus in lista
                  8. tm87kis

                  nu uitati de suportii pentru numar
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • 9) alpha
                    10) boris mondialu
                    sigpic

                    Comment


                    • bubule las ca vi tu numa in Arad numa intalniri iti dam
                      tradator de tzara
                      sigpic

                      Comment


                      • @evo ;lasal pe bubu ca te ucid acum mie simpatic mai ar trebui citiva ca bubu pt revolutie mic dar rau
                        sigpic

                        Comment


                        • Azi am participat si eu pt. prima oara la intalnire si pot sa zic ca a fost foarte misto... si sper ca data viitoare sa-i cunosc si pe cei care au lipsit azi...

                          v-am salutat
                          sigpic
                          ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                          Comment


                          • bine ai venit tinere im marea familie a tractoristilor
                            sigpic

                            Comment


                            • evol: vezi ce cuminte s-a facut boris ? cand m-a vazut si-a dat seama omul ca nu am glumit cand i-am zis ca fac cat 3 (initial m-am referit la el, mareom si streulea, dar cred ca e de fapt boris, mareom si csebalin, sau sorin)...
                              apropo's ... sorin daca citesti pana maine postul asta succes la cursa maine si imi pare rau ca nu ai mai reusit sa ajungi la intalnire.
                              PS naiba stie ce au pus aia de la omv in capucino'ul ala de am avut "trepidatii" toata ziua
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Sorin totusi a ajuns la rompetrol la vreo 20 min dupa noi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google