Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa Suru, ca esti tanar, poti sa induri si tu putin frig Oricum, daca ploua la Alfa puteti sta inauntru, de unde se vede foarte bine tot traseul, numai sa fiti acolo din timp sa nu se ocupe "locurile"
    sigpic

    Comment


    • Cine aduce tuica sau palinca ? sa induram mai bine frigu
      sigpic

      Comment


      • O aduc eu, dar mi-e frica ... daca e combinata si cu niste iarba poate te bagi si tu la cursa si mi-e mila de masinile celorlalti
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Bubu tu nu ai inaltimea necesara pt alcol si condus tre sa astepti sa mai cresti
          sigpic

          Comment


          • Diseara cred ca vin pe ;la rompetrol daca apare si maestru gigi
            maine la 10 incepe startu la alfa ?
            sigpic

            Comment


            • Intilnire 22.03.2008 rompetrol ora 17 daca tin minte
              1) taica boris
              sigpic

              Comment


              • 2.Road Empire

                @@streulea sa nu-mi uiti suportii de numere! :P
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • La ora 10 la alfa la rally.
                  la 5 la rompetrol. aduc si suportii de numere!!!!
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • B 78 BBF Dar acum nu sunt in tara.Pe 19 iulie am nunta. Dupa aia , pana pe 30 iulie as fi disponibil.Daca nu in zona asta, in alta parte din tara.(face parte din luna de miere... ce stiu femeile?? )

                    Comment


                    • Shtreulea gigi sorin burta suru tm87kis inca la alfa dar la 17 pe platou rompetrol
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu am putut veni la rompetrol.
                        streulea sa pui ceva material cu ai nostri care sau dat.poti pune si acel subaru care a facut spectacol.

                        Comment


                        • Da surule am si eu 2 filmari si cind o avea shtreulea timp sa le puna
                          sigpic

                          Comment


                          • Poza cu sorin la raliu
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Boris hai cu poza , masina lu bubu_vasile
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • Originally posted by constantin_padure View Post
                                B 78 BBF Dar acum nu sunt in tara.Pe 19 iulie am nunta. Dupa aia , pana pe 30 iulie as fi disponibil.Daca nu in zona asta, in alta parte din tara.(face parte din luna de miere... ce stiu femeile?? )
                                la noi n-ai mare lucru de vizitat pentru o luna de miere
                                oricum iti urez condoleante... felicitari zic
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google