Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnu' Super Moderator Streulea, vreau sa te rog sa-mi deschizi un thread si sa-l faci sticky d-ala, ce o fi insemnand aia, ptr. ca am planuri mari ptr orasu meu, (ma rog, nu e al meu, dar locuiesc in el), da? "LoganClub Resita" Multumesc! Scuze ca sunt off topic, dar aici mi-a venit sa postez.

    Comment


    • Intilnirea LoganClub Timisoara 15 martie 2008
      prezenti:
      1. suru
      2. mareom
      3. lau_swat
      4. alpha
      5. csebalyn
      6. tm87kis
      7. crististreulea
      8. si nu cel din urma nenea boris

      Intilnirea LoganClub Timisoara 23 martie 2008
      prezenti:
      1. crististreulea
      2. aln cu un prieten
      3. road_empire si fiul bruno
      4. alpha
      5. cristi_xp
      6. lucianitos
      7. lau_swat
      8. tm87kis
      9. mareom
      10. virtualmansorin si fiica
      11. si nu in ultimul rind boris

      sorin si mareom la rally alfa
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Pacat gigi ca de pe un loc bun ai ajuns ultimul.
        daca nu-ti iei salopeta punem mana de la mana si cumparam noi una penru tine.
        daca vorbim de reguli atunci toti care au avut slicuri pe masini trebuiau si ei penalizati.
        arbitrajul asta vad ca e ca si la fotbal de 2 lei

        Comment


        • Frumos , frumos !!!!!
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • Citeva masinute care au facut spectacol
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Pai ce sa zic EVO ala negru e belea zici ca are tractiune intergala si la puterea de acceleratie se vede clar ca pilotului e destul de greu sa o stapaneasca (fandeaza mult si e departe de trasa ideala).
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • EVO ala e Staici cu Subaru ,si are integrala...dar acolo numa de`a latu poa sa mearga dar nu cred ca se pune problema ca omu sa nu cunoasca masina
                Last edited by Cristi_Xp; 23 March 2008, 17:04.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Problema e simpla: Subaru (si Evo) au raza de bracare foarte larga, ceea ce le face inadecvate pt trasee de viteza mica si viraje stramte, cum e cel de la Alfa, rezultand ca faci treaba mai buna cu o pocnitoare mica.

                  Comment


                  • ;-)

                    aici sa dat si bubu )
                    PS : masina pe care a participat bubu e prima un mini one
                    Last edited by Seba; 24 March 2008, 01:20.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                      Pai ce sa zic EVO ala negru e belea zici ca are tractiune intergala si la puterea de acceleratie se vede clar ca pilotului e destul de greu sa o stapaneasca (fandeaza mult si e departe de trasa ideala).
                      sorry, Egon, dar nu m-am putut abtine sa nu remarc faptul ca te-ai aruncat "ca baba-n carje" cu afirmatia respectiva
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • NU m-am putut abtine sa nu remarc faptul ca nu te-ai putut abtine!
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • 6 a revenit mama ledurilor )
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu vorbim noi despre intalnirea de la sannicolau la "discutii banateni" ? Ce ziceti?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Deci bigman faci azi lista cu cei care vor face deplasarea la sanicolau simbata ?Ca bubu mondialu e nerabdator
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, ar fi cazul sa ne trecem pe lista sa vedem care vom fi cei care mergem la Sannicolau Mare la intalnirea comuna. Sper sa fim multi sa nu ne facem de cacao mai ales ca primele intalniri de pe forum au fost cele din Timisoara. Deci:

                                1. mareom
                                2. boris (ai spus ca oricum vii asa ca te-am trecut eu direct)
                                3. crististreulea (nici nu ma astept de la el sa nu vina - cameraman oficial LoganClub)
                                4. ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google