Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seba e ok. Am fost pe la el la spital si starea lui e buna. Probabil in cateva zile o sa-i dea drumul si poate veni la rompetrol seara la un pahar de vorba.
    sigpic

    Comment


    • Va trebui sa mergi dupa el mare om mare caracter sunt necajit ca nu lam putut vedea si pe bubu in actiune :> pe scaunu din dreapta cum sare ca mingea de tenis,oricum respectele mele pt cei care au reusit sa vina la sanicolau data viitoare va fi mai bine
      asteptam rezultatele de la tomografie a lu seba,;lau dus acuma seara dar in rest este bine
      toate cele bune
      sigpic

      Comment


      • Ma bucur ca e ok. ce a-ti mai vorbit cu el ? Sper sa isi rezolve chestia cu casco

        LE: si totusi nu inteleg ce a durat atata sa ajunga cu salvarea la timisoara
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Bubu la ce salvare era aia ... nici nu ma mir ... vai de ea....ca venise de la Sinicolau Mare, si cei de acolo n-au nu stiu ce echipamente.


          S.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • Oricum catre timisoara ,mergea lejer,ca m-am intalnit eu cu ea pe drum
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • O mers sa faca consum bun:| Romania ce mai.....
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Bine ca seba ii bine , masina nu conteaza , mai ales daca are casco se rezolva , el sa fie bine
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • Astept filmarile lu streulea. plus pozele ce le-a facut baiatul lui egon parca ? Scuze daca gresesc
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ma bucur ca e bine Seba. sa ne fie invatatura de minte sa o lasam mai moale,mai ales la curbe.
                    ps.mi-a placut mareom cum te-ai dat pe pista;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Da bubu de bruno e vorba poza cu tine si gigi leo arati copiilor tai si spui ca gigi e Gulliver in tara piticilor iar poza cu mine iti faci tablou si tio pui deasupra patului si in fiecare seara te vei gindi la maestrul tau ca in filmele cu jacki chan
                      sigpic

                      Comment


                      • Bine ca SEba e OK si speram sa-si revina cat mai repede, iar in rest a fost calumea la pista !
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • Bubu imi pare rau dar nu mai am pozele alea cu tine si cu boris, camera mea a dat o eroare si sa formatat cardul am pierdut tot ce aveam pe ea inclusiv pozele ce leam facut... iar dupaia am mai apucat sa fac doar cateva poze... imi cer scuze .... am pus si pozele pe care am reusit sa le fac din nou scuze inca odata !!!

                          ms de intelegere
                          Attached Files

                          Comment


                          • Frumoase poze oricum.mai sunt si cateva poze pe Threadu intalniri LC Arad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Filmare accident Seba (csebalyn)

                              Last edited by Zsolt; 30 March 2008, 05:16.
                              sigpic
                              ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                              Comment


                              • De la secunda 5 ,se observa ce incet mergeati in coloana :|
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google