Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragi colegi va invit sa participati la lansarea noilor modele Dacia, la Caransebes, sambata (17.11.2012). Astept parerile voastre si sa cadem la comun acord la o ora.

    Comment


    • Multumim de inv. dar chiar, noi astia din TM, nu avem unde sa merem sa testam dracia de Logan 2 ??? daca pentru unii le e mai comod, sa mearga 100 de km e ok, daca nu, cred ca e mai bine, sa ne intalnim noi sambata ( nu stiu o ora exacta ) la Auto Europa Aradului, si ne dam acolo cu parerea, apoi e si mall-ul aproape unde putem baga o cafa ceva. Maine se intereseaza daca e deschis, apoi Razvy ne comunica, si nu ne ramane decat sa ne vedem sambata in TM. Numai bine.

      Comment


      • in cazul in care nu se reuseste nimic in tm, eu si mrv-ul mergem la caransebes

        Comment


        • In kilu meu....pai nu era bai bine, sa se anunte si pe topicul asta, de intalnirea de maine ??? Deci, dragi loganisti, maine in jurul orei 14-14.30 eu , Coco, Razvy, cred ca si Mrv-ul, nu stiu sigur, Darcr ne intalnim la Mall, Iulius Mall....sunt cu totii asteptati, sa bagam o tura cu noul Loganel. Numai bine.

          Comment


          • Cam asta ar fi lista:
            Razvy, Danic, Darius, Mat, Dumy, Nyku, Streulea, Bro, Coco, posibil XP, Vlad si Clau (taxi)
            La ora 15:00 trebuie sa fim toti la Auto Europa, tocmai de asta ma gandeam sa ne intalnim pe la 14:00 - 14:30 in parcarea de la mall.
            0724866325 e nr de tel. pentru detalii.

            Comment


            • Intalnire LOGAN CLUB la Stadion Duminica 02.12.2012 ora 16:02

              1 adimrv - posibil 0%
              2
              3
              .
              100.666
              sigpic #

              Comment


              • vineri sau sambata va vedeti? mi-ar placea sa ne cunoastem si ajung in Timisoara joi seara iar duminica plec spre Craiova

                Comment


                • Salutare. Cred ca putem sa ne organizam ca sa ne intalnim. Mai intra pe aici.
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • Originally posted by chroma View Post
                    vineri sau sambata va vedeti? mi-ar placea sa ne cunoastem si ajung in Timisoara joi seara iar duminica plec spre Craiova
                    Salut #aici sunt numere de telefon, poti suna "adimrv" cand ajungi.
                    sigpic #

                    Comment


                    • salutare. am ajuns super pana aici, stau undeva pe langa piata 700 (sau ceva de genul). o sa contactez pe unul din voi maine in jurul pranzului sa stabilim unde si daca va intalniti (nu vreau sa va dati peste cap pt asta, doar sa ma ghidati prin telefon cum ajung la voi). seara faina (cum ziceti voi) )

                      Comment


                      • He he stai aproape de mine unde si pe la cat va intalniti?

                        Comment


                        • Mah dar nu a fost nici un nebun duminica ?? In afara de mine....
                          Lista cu prezeta la intalnirea LC Timisoara duminica 10 dec.
                          1 EU
                          2 nimeniiiiii

                          Comment


                          • am trecut si eu pe la si 20 si nu era nimeni !!! dar azi se strange cineva ?

                            Comment


                            • K, sa inteleg ca a arunca cu noroi in stanga si-n dreapta a dus incet incet la situatia de acum. Cred ca rezultatul e cel scontat,nu ?? ... ca nu se mai tin ” intalnirile ” din TM ??
                              Inteleg ca nu era asa de important, ca cineva sa mai posteze o data, o ora etc. apoi mai trimitea si SMS-uri, si uite asa poate ne mai aduceam aminte, sa ne intalnim macar asa un pic. Sper totusi sa fie o parere obosita de-a mea, si sa gresesc eu.

                              Pentru cei care mai citesc forumu asta, ne intalnim la ora stabilita, 16 stam 15 min. apoi o luam spre Viena Cafe, in studenti la o cafa suc...etc.

                              Poze aici http://www.facebook.com/groups/434845143224189/
                              Last edited by danic; 17 December 2012, 00:46. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google