Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am ajuns cu bine BORIS,insa ce am inteles ca ai fost cautat de Politie?

    Comment


    • Da Boris, am ajuns cu totii si intregi acasa. Intalnirea de la Arad a fost BETON! Au un loc extraordinar de intalnire, ne-am si adunat destul de multi si pe deasupra nu am scapat nici acolo de Rompetrol Sper totusi la urmatoarea intalnire comuna sa putem sta ceva mai mult ca noi eram destul de grabiti.

      Cat despre Sannicolau, pentru mine nu a fost tocmai bine. Ziua a inceput prost, facand o pana de cauciuc pe drum. La vulcanizare au spus ca guma nu se mai poate repara, vazandu-ma nevoit sa particip cu 3 gume late cu talon pe 50 si una ingusta (rezerva Conti) cu talon pe 65, ceea ce pe un circuit mic cum este cel de la Sannicolau afecteaza destul de mult performanta. In mansa a doua a plouat, nemaiputand sa incerc sa-mi imbunatatesc timpul. Am reustit totusi sa scot un loc 7 bunicel dar totusi departe de ceea ce ma asteptam de la acest raliu. Asta e, vedem data viitoare.

      @Streulea: FILMELE !!!!!!!!!
      sigpic

      Comment


      • Da streulea .... filmele .... si vezi sa nu uiti de cadoul pentru stii tu cine
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Bigman sunt fericit pt tine
          sorin ce a facut ? Sa dat si almasa sau ?
          Last edited by mareom; 19 April 2008, 21:10.
          sigpic

          Comment


          • Felicitari !
            cat despre rompetrol...is fratii nostrii ! )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Ati mincat seminte sau nu vau lasat ? au trimis astia de la rompetrolu din soarelui in toate statile din tara poze cu chipurile noastre
              bigman ce stai ascuns iara pe mess ? Ai si tu datorii ?
              sigpic

              Comment


              • Ne-au lasat da sa mancam seminte,dar am plecat in graba lasand "un pic" de mizerie ) a fost beton intalnirea comuna.vremea a tinut cu noi. Numai bine

                ps.vrem filmele
                sigpic

                Comment


                • Gigi sa te sparg e dreptu la replica imi incalci drepturile
                  sigpic

                  Comment


                  • A fost super si la raliu si la intalnirea din Arad. Frumos loc de intalnire au colegii. Eu am venit mai mosnegeste de la Arad (90-100). Am sa pun si pozele dar maine ca mi-am uitat cablu in masin si mi-e lene sa cobor sa-l iau.

                    Comment


                    • Am ramas fara detectorul de radar.....
                      la furat careva.....
                      in plus a rupt si yala de la usa dreapta.....

                      are cineva o yala de dreapta in plus? Nu ma intere k nu e aceasi sheie oricum se deschide din central.....
                      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                      YO2MKL
                      sigpic

                      Comment


                      • Wildserb este exact ce am patit si eu;o sa cam astepti ca astia de la Dacia da prosteala ca yala vine din Franta si ei nu pot face nimic,saracu Seba s-a suparat si a stricat masina ca sta de aproape 4 luni dupa butucu ala si a zis ca asta e singura solutie (scuze Seba dar ma gandesc tot mai serios sa ii dau una cu portiera din dreapta la un stalp ca altfel cred ca nu e nici o sansa sa o vad reparata).

                        Comment


                        • Clasament nelicentiati si licentiati dupa cum se vede pe timpi giginio si almasa ar fi fost foarte sus
                          Attached Files
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • Felicitari bigman gigi si bigman sorin
                            sigpic

                            Comment


                            • Ms,altadata raspundecbre la telefon ca eu eram politia
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • hahahaha;-))

                                Originally posted by virtualmansorin View Post
                                Ms,altadata raspundecbre la telefon ca eu eram politia
                                din pacate nu prea raspund la nrele ce nu le am in agenda
                                si al 2lea lucru bigman sorine dormeam la ora aia
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google