Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by virtualmansorin View Post
    Cine vine simbata 24 .05 .2008 la buzias cu ocazia mp buzias ( in data de 21 mai este ziua mea) fac cinste
    astept citi mai multi membri logan club
    Eu as vrea sa vin!! Nu e distanta mare si chiar vreau sa ies undeva in weekend.
    Mai da-mi ceva detalii.. Si ne "auzim"

    Comment


    • Inca nu se stie ora exacta la care va incepe raliul, dar presupun ca va fi ca de obicei la 9:00 sau la 10:00 dimineata
      sigpic

      Comment


      • Participi si tu mareom ?
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Io am botez pe 24 mai
          Last edited by crististreulea; 20 May 2008, 12:22.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Ia uitei cind e vorba de seminte suc si de ziua lu sorinu cum sar din toate judetele )
            timisoara - buzias 35 km drumu e 85 % bun eu am ex pe la 14.30
            eventual o intilnire nationala la stadion?
            sigpic

            Comment


            • Eu merg la buzias la raliu. Ca spectator. Pietonii nu au voie sa participe
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Originally posted by csebalyn View Post
                Eu merg la buzias la raliu. Ca spectator. Pietonii nu au voie sa participe

                pai daca nu ai roti dar ai permis tot pieton se chiama ??

                Originally posted by boris View Post
                Ia uitei cind e vorba de seminte suc si de ziua lu sorinu cum sar din toate judetele )
                timisoara - buzias 35 km drumu e 85 % bun eu am ex pe la 14.30
                eventual o intilnire nationala la stadion?

                drumul pana la buzias o 95% ok
                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                YO2MKL
                sigpic

                Comment


                • Nu stiu inca, pt ca m-ar costa f mult si nu stau prea bine financiar acuma. Mai am de platit cotizatia la acr, trebuie sa iau combinezon pt ca nu ma mai lasa asa si la prima vedere m-ar costa peste 300 ron raliul asta cu tot cu inscriere. Asa ca nu cred. Dar s-ar putea sa vin ca spectator
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma primiti si pe mine pe acolo ca spectator ?
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • Facem 50-50 benzina, ce zici, jiji?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Facem Seba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu sunt pro buzias.sper sa veniti si voi ca sa nu dau inapoi.
                          propun sa ne intalnim la rompetrol amatorii de buzias si sa plecam impreuna.

                          Comment


                          • Sambata la ce ora e ?Sau mai bine la ce ora va-ti propus sa ajungeti acolo ? Ca poate vin si eu
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • Pai chiar!!! La ce ora e rally????
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • Pe la 8 jumate-9 sa ajungem la buzias...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google