Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma sambata cine la cine si-o trage ca deja devine cu actiune pe aici


    Ps: putem si noi loganistii sa merem la timis sau undeva sa facem gratarele,nu trebuie neaparat sa asteptam dupa gradina lui norby :P
    NO Ofence pt norby dar un pic de mobilizare din partea noastra nu ar strica

    Si pana la urma daca nu se mai tine nimic niciunde dragi loganisti sunteti cu drag invitati in fata garajului meu unde o dam de o frigaraie de crapa tot blocu meu turn
    Last edited by vali2706; 12 June 2008, 01:31.

    Comment


    • Precum zicea si omologul nostru valentin
      nu facem si noi o intilnire simbata la sag/dragsina/? Punem mina de la mina sa facem mai multe maini si cumparam mici cirnaciori aripioare etc suc bere bla bla bla
      propuneri ?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by vali2706 View Post
        Pana la urma sambata cine la cine si-o trage ca deja devine cu actiune pe aici


        Ps: putem si noi loganistii sa merem la timis sau undeva sa facem gratarele,nu trebuie neaparat sa asteptam dupa gradina lui norby :P
        NO Ofence pt norby dar un pic de mobilizare din partea noastra nu ar strica

        Si pana la urma daca nu se mai tine nimic niciunde dragi loganisti sunteti cu drag invitati in fata garajului meu unde o dam de o frigaraie de crapa tot blocu meu turn
        Vali din cate stiu TU ai zis ca nu mai vii acum sambata ce o fost,ca ai zis ca pleci undeva. Dar nu a iesit fiindca a plouat urat. Acuma o facem! Haideti sa facem (faceti) lista aia cine vine pe topicul "Intalnire la Norby in Gradina"
        .Ps.Sper ca nu am fost offtopic si de data asta.
        sigpic

        Comment


        • Azi la stadion la ora 16:00
          1. Crististreulea
          2.


          am pe stoc tricouri negre 2buc M si 2buc XL, suporti numere si stickere
          ce mai, sint un brincoveanu ambulant
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • da da

            Azi la stadion la ora 16:00
            1. Crististreulea
            2. Posibil boris
            sigpic

            Comment


            • Daca nu ai tricou negru marimea S nu vin la intalnire in timisoara.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Lasa tinere are shtreulea tricou de familie
                intri tu + echipaju
                sigpic

                Comment


                • Posibil sa vin si eu dar sunt sub 50% sansele In 10 zile vine bacu si inca mai stau sa ma gandesc daca deschid si eu o carte sau nu

                  Comment


                  • Deci reluam
                    1. Crististreulea
                    2. Posibil boris
                    3. Posibil vali2706
                    4. Posibil sa mai vina careva?
                    5.

                    hai neamule la tricouri(25lei), stickere(5lei), suporti numere(10lei)
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Posibil.... Si n-am ajuns nici eu la intilnire
                      m-au sunat lau_swat si wildserb ca nu-i nimeni nici la stadion si nici la rompetrol. Xp, csebalyn, mareom, aln si probabil mai careva s-au dus la arad in gradina lui norby.
                      eu necitind forumul de aproape 2 saptamini, nu stiam ca sa aminat pe simbata cum si din cauza programului facut de consoarta si prunc racit, n-am ajuns si eu la norby

                      simbata asta a fost tare faina, plictiseala cu socrii
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Streulea pacat ca nu ai putut sa vii la Arad.
                        Poze si comentarii de la Gratar
                        sigpic

                        Comment


                        • Intilnire stadion ora 16
                          1) masina lu carasanu
                          2) boris vreo 10 minute singur si apoi plecat singur catre arad dupa ceilalti magnifici kung fu
                          sigpic

                          Comment


                          • Faina intalnirea :-) felicitari :P

                            Eu va salut din Roma. Italienii sunt cu morcovu` ca se intorc de la EURO :-) in stanga si in dreapta auzi "Romenii ... " .... :-))

                            Silviu.
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Pacat ca nu ai ajuns streulea. Se jucau pruncii impreuna ca si ai mei sunt cam plesniti dar tot afara prin ploaie vroiau. A plouat in reprize, si mai tare si mai incet. Per ansamblu a fost o intalnire reusita desi s-a asteptat cam mult dupa mancare
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Fost la stadion,vazut trocaricu lui xp,sunat xp not answer,sunat csebalin raspuns, injurat si apoi plecat acasa,dormit = simbata beton
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google