Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareom View Post
    Oameni buni, voi chiar vad ca nu intelegeti. In primul rand acolo am fost cu prietenii mei si nu vad de ce era datoria mea sa anunt tot LC-ul. Ganditi-va putin: voi cand iesiti la iarba verde cu prietenii vostrii sau cu familia anuntati tot forumul sa vina acolo? Nu prea cred. Oricum eu am mai zis ca oricine ar fi sunat sau ar fi dat sms i-as fi zis sa vina dar chiar nu vad de ce era obligatia mea sa sun pe toti.

    Oricum stiu ca nu intelegeti, de asemenea sunt curios cat m-a vorbit Cristi_Xp pe la spate sambata pentru ca stiu ca ii sta in caracter sa faca asa ceva din moment ce nu s-a putut rezuma la discutia noastra de sambata si a vrut sa faca totul public pe forum.

    In fine, eu m-am saturat de chestiile astea si cu postul asta ma retrag definitiv de pe forum. Numai bine!
    cu ce te-am vorbit ma pe la spate ?nu am mers cu tine la suc mai tarziu dup-aia ?Un singur lucru am scris despre sambata,si aia raspuns la ce a postat boris,fara sa reprosez nimanui nimic :|
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Ai sa fiu..Inuman, caldura face prapad, am vazut io ca si pe strada lumea o ia razna )

      Puneti-va o ciupilica pe creier sa-l protejati, caldura il afecteaza (eu asa fac, chiar si in birou) .

      PS: oricum eu nu stiu ce se petrece la voi, poate ma lumineaza cineva (cred totusi ca e de la caldura).

      Comment


      • Sigur de la caldura
        sigpic

        Comment


        • Lasa ca am ajuns noi de la Arad sa postam aci. Gata haideti acasa si lasati-i sa-si rezolve problemele. Totusi ma alatur si eu celorlalti si va zic sa mai beti lichide ca e nevoie. Luati exemplu de la noi cu sampania si inghetata.

          PS despre "iesiri" cel mai bine e sa adoptati alta metoda pe care clar o sa o adoptam si noi. Ne intalnim la locul si ora deja bine stabilite si ne hotaram adhoc.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Voi dragi aradeni va rog,sa nu interveniti aici sunt probleme de familie pe plan local,si daca e asa ne spalam singuri rufele, no offense
            eu voi mai activa in cadrul acestei comunitati voi mai veni pe la intilniri dar mai rar ca si pina acuma "prietenii stiu dece"

            ah si pt black pearl un pupic ) si normal ca am curaj sa ma urc cu tine in masina

            bigman chiar daca te retragi definitiv tot nu scapi seara de seara de mine si de mama ledurilor la stadion si ocazional de administratorul cel zgarcit cind nul vrem noi merge la iubita lui,cind nul mai vrea nici ea se intoarce la noi:P

            ah am uitat sa mai mentionez : in cazul ca bigman jiji sia dat demisia; postul de "organizator intalniri" ramane vacant deci trebuie sa alegeti un alt organizator intalniri + un pool de votare
            Last edited by boris; 23 June 2008, 15:19.
            sigpic

            Comment


            • Boris, iar ai tras pe nas?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Boris iara tragi tu concluzii? :-)

                lasa oamenii sa vorbeasca. Si daca nu sunt de aici ... Sunt prieteni de-ai nostrii.

                Sper sa revina colegii din LC-TM la sentimente mai bune ... Ca e pacat sa ne scindam ...


                S.
                I have no special talent. I am only passionately curious.

                Comment


                • PFFF!!!!!!!!!!! Ce sa intampla aici????//????

                  Oameni buni eu zic sa lasati orgoliile si ambitiile personale deoparte si sa reveniti la sentimente mai bune care dealtfel va si caracterizeaza.

                  Nu stiu ce sa intamplat (si nici nu ma intereseaza) dar tin minte cand am venit eu in aceasta comunitate mi-a placut de la inceput starea de spirit si prietenia dintre Loganisti. Sper ca totusi sa va ganditi de 2 ori inainte de decide odata.

                  NU faceti ce au facut Bucuresatenii atunci cand s-a spart gasca...E pacat!Noi in loc sa ne adunam ne spargem? SAU va-ti plictisit?
                  Astept de la voi sa reeveniti la ganduri mai bune si haideti nu ma intristati ptr ca eu chiar tin la voi si la miscarea asta .
                  Multumesc
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • Lasa tinere ca nu vom ajunge ca cei din capitala sa ne facem forum separat vom ramine in continuare. Ca si cum nu neam fi cunoscut vreodata :P
                    sigpic

                    Comment


                    • Atunci imi permiteti sa va fac eu cunostiinta?
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • e clar de la caldura...
                        intreba unu mai devreme de poze, eu am doar aparat de filmat , restul sint putori si trebuie impinsi de la spate
                        cind se face noul forum pe timisoara, sa ma anuntati si pe mine
                        nu va prostiti, luati un suc rece, o baita rece la vana si chill out oleaca, ce mama dreaq!!?!?!??! V-ati prostit rau de tot
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Ai net la lucru shtreulea ? sau te lasa nevasta cu portia pe net :P
                          lasa ba pleaca uni vin alti tre sa fie un ciclu continuu
                          viata merge mai departe
                          sigpic

                          Comment


                          • Azi, 17:38
                            lucrez pina la 15:30 mincatias.

                            si totusi, care e faza? De unde a plecat porcaria asta?

                            aici sintem offtopic, continuam la discutii banateni
                            Last edited by crististreulea; 23 June 2008, 17:55.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Uite cand vad ce scrie ROAD EMPIRE ma dau lacrimile

                              Luati aminte la ce a grait (ca tare frumos a spus-o) si mai bagati si un dus rece (a la Streulea)

                              PS: pe mine nu ar trebui sa ma considerati ''outsider'', am numere de CS (nu tre sa spuneti ce inseamna), locuiesc de ~ 3 ani in Arad (fara mutatie, consider sederea un concediu prelungit), trec aproape saptamanal (weekend) prin TM...Plus ca atunci cand nu era LC Arad am venit la voi...O data.
                              Aradenii nu se supare pe mine (sper) ,sunt o gazda primitoare, ei...Aradenii si ii iubesc pe toti (asta ca sa nu-mi iau vreo piatra in parbriz la intalnire ) )

                              Nu deci chiar ii iubesc, pe toti...Chiar si pe Boris il iubesc

                              Comment


                              • Offtopic iar :
                                si noi te iubim tavi si pe aradeni nu pe toti dar citiva ii iubim
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google