Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrajeala ieftina tia umflat nevasta ochi si tea pedepsit
    tea pus sa alegi intre ea si bagabonti de la lC )
    PS: nu ma puteam abtine sa nu postez.
    sigpic

    Comment


    • "Ti-a" , "ochii" , "te-a" , "bagabontii"
      Nu ma puteam abtine sa nu te corectez :-)
      Last edited by Seba; 4 August 2008, 11:25.

      Comment


      • deci bagu-mi ce tareeee funky
        boris tata, tu mi-ai dat claxoane azi? Ti-ai pus pe parbriz parasolar violet?

        deci nimeni azi la intilnire
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Nu era violet, era... Mai putin mov!
          sigpic My Black Pearl

          Comment


          • Originally posted by crististreulea View Post
            deci bagu-mi ce tareeee funky
            boris tata, tu mi-ai dat claxoane azi? Ti-ai pus pe parbriz parasolar violet?

            deci nimeni azi la intilnire
            am fo io cu gigi...Apoi sorin ... Apoi o venit si suru ...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Da shtreulea eu team claxonat,si parasolaru e albastru mai deschis
              sigpic

              Comment


              • Bag sama ca streulea in ultimul timp nu mai distinge nici macar culorile
                sau poate boris nu mai stie ce isi pune pe masina ?
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Update pentru Intalnirea Nationala de la Sovata, mai multe detalii gasiti aici. Va asteptam.

                  P.S. @mareom si Seba: rusinica, ati spus ca veniti. Seba, hai ca iti face bine la spate.

                  Comment


                  • @vali007: eu ma duc la Sovata sapt viitoare la bunici asa ca mi-ar fi peste mana sa fac 450 km odata si peste o sapt inca 450. Daca era o lista de prezenta consistenta fii sigur ca veneam si acuma
                    sigpic

                    Comment


                    • Iar eu poate dau o tura la sannicolau. Maine se anunta ploaie, ideal pt gumele mele...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Deja ploua in calea aradului
                        lista de maine care nu va intilniti ?
                        posibil sa fiu in trecere pe acolo
                        PS: gigi poate esti prezent ca simbata trecuta pe shustã ca te ucid
                        sigpic

                        Comment


                        • Deci? O lista de prezenta pe miine?

                          1.
                          2.

                          mie mi-a facut asupritoarea program, trebuie sa punem tapet in casuta pruncului
                          da-ti o mina de ajutor? Cumpar eu sucul
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Oricum shtreulea de multa vreme in coace asupritoarea poarta pantalonii in casa la tine si tu fusta asa ca te compatimim... Te-am pierdut 4 ever god have mercy on your soul :P
                            eu voi fi in trecere pe la 16
                            sigpic

                            Comment


                            • Macar eu mai am stickerele pe masina, suportii de numere si tricouri, ceea ce nu pot spune despre tine
                              daca termin pina la ora 16, am sa fiu prezent la stadion, doar ca nu vreau sa ma trec pe lista si sa nu vin.

                              1.
                              2.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Tu le mai ai, spre deosebire de desteptul de boris, care acu o luna le-o dat jos si de ieri a dat anunt cum ca ar cumpara doua litere (L si C) sa si le lipeasca iar pe geam .
                                ontopic: daca termin de tiganit galeria de admisie pana la ora 4, vin si eu la stadion.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google