Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa-l pun pe iutub.
    Prea multe n-o sa vedeti, eram preocupat de manerul de sus. Ii dadeam conotatii filozofice si religioase (Seba imi promisese o tura frumoasa, doar sa-mi arate cum se comporta motorul de 1.6 16V - ca eram curios).

    Ok. Din comentariile mele se vede ca nu eram in largu meu si ca mi-am bagat picioarele in filmare.
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Last edited by darksid3; 7 September 2008, 11:04. Reason: post consecutiv

    Comment


    • Tu esti vinovat ca l-ai crezut .
      Mareom respect.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Am terminat captura! Se cam ridica parul pe mine
        pfoai ce beton o fost!!!!

        ce-mi place filmul unde Octavian e impresionat de mareom cind ia bmw si acel muahahahaha cind a trecut si ferrari dupa ei, AWSOME SHIT!!!
        ATENTIE!! Provoaca dependenta !
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Bai, ia gata terminati cu d-astea...Ca sunt si alti mai batuti de soarta care n-au acces asa rapid in zona aia si nu e corect

          PS: In Timisoara cum sunt strazile?Tot asa pline de gropi ca in Bucuresti?Ca vreau sa-mi mut resedinta!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Christian86 a impresionat echipa analog... Cu o iesire in decor
            Attached Files
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Super intalnire, imi pare rau ca nu am fost si yo pe acolo.

              Comment


              • vineri 12 septembrie 2008 ora 22:30 pe analog tv se poate viziona toata tarasenia de la Sinnicolau, RAID se numeste emisiunea
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Si restul lumii care nu prinde analog, unde poate sa vada emisiunea? Sau se poate vedea si pe internet?
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Nu cred ca puteti. O sa incerc eu sa fac captura la emisiune saptamana viitoare, ca am tv tuner, si sa o pun pe youtube...

                    S.
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • Eu sper sa primesc dreptul de a primi emisiunea gata montata si sa o pun pe tube
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Ar fi cel mai bine asa ... Daca o sa se poata :-)

                        S.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Pe masura ce se termina de uploadat,am sa pun toate cele 4 filme aici. Inca sint in curs de procesare, deci e foarte posibil sa nu fie inca available
                          Last edited by crististreulea; 7 September 2008, 18:31.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Bravo!!! Ma bucur ca va-ti distrat de minune Eu din pacate iar am fost in tura de dupamiaza
                            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                            Comment


                            • am pus filmele
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Bine ca nu au fost incidente grave. Felicitari tovarasilor
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google