Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci maine la 4 care mai vine la stadion? Ca sa nu stau singur acolo de fraier

    Comment


    • Vezi ca o sa fie lume acolo, e intalnire zonala dacia, nu doar logan
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Originally posted by csebalyn View Post
        Vezi ca o sa fie lume acolo, e intalnire zonala dacia, nu doar logan
        Salut, nu e in data de 5 intalnirea 'dacia' ?

        Comment


        • Da, mah, aia e duminica...Scuze, mea culpa
          Last edited by Seba; 3 October 2008, 17:55.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Se accepta :p

            Comment


            • Deci cine vine si cum ?
              sigpic

              Comment


              • Eu trec pe acolo

                Comment


                • Si eu cred ca ajung, nu chiar la 3 dar pe la 3 si 20 cel tarziu sper sa ajung, depinde si de drum.
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci sambata am fost la stadion si voi nimik ! Azi la ce ora e intalnirea zonala dacia?Ca eu ziceam ca pe la 3-30 max 4 vin pe acol ! Trebe mai repede?

                    Comment


                    • Intilnire ceva pe azi?
                      haideti, mobilizare va rog, azi am cartonas verde de la asupritoare
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • S-ar putea...!!!
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • Io merg la 4 la stadion
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • @csebalyn As venii sa vad un intercooler pe un dci 70 hp ,De obicei va intilniti la stadion as venii si eu

                            Comment


                            • Nu inteleg de ce-i spui asta lui csebalyn, el are polizor 1.6 16V.

                              esti binevenit oricind, aici e locul de intilnire, de obicei ora 16:00 in fiecare simbata http://wikimapia.org/#lat=45.7422845...18&l=0&m=a&v=2

                              sau mai nou pw wikimapia beta http://www.wikimapia.org/beta/#lat=4...2&z=18&l=0&m=b
                              Last edited by crististreulea; 12 October 2008, 21:42.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Taci, bah tractoristule ca nici tu n-ai intercular )
                                borisache, in schimb, cred ca are...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google