Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai bine sa vina naibii la rompetrol si vede ce/cum e de facut...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Aveti grija sa nu faca scantei...Sa ia foc benzinaria
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • 9juma seara? Vineri? Sau sambata

        Comment


        • Salut pe toti Loganistii din Timisoara

          As vrea sa particip si io la intalnirile LOGAN CLUB, as vrea sa va cunosc...Si sa discutam atat problemele cat si peripetiile petrecute cu BMW-urile nostre
          Stiu ca de regula va intalniti pe la stadion sau pe langa benzinaria Rompetrol--sambata.
          La ce ora va intalniti azi si mai exact unde?

          Comment


          • Cred ca nu s-a intalnit nima' saptamana asta...
            duminica dimineata la 10 in parcare la centrul comercial euro, etapa cj de raliu. Ne gasesti pe-acolo
            tel meu e 0726735561, sebastian
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Am trecut eu pe langa voi la etapa, dar cand m-am dus eram cu cineva si nu am putut sa opresc iar cand m-am intors nu mai era nimeni. Am fost la zoo cu copiii si cu inca cineva din arad.
              apropo' ... Care dintre voi are numarul la masina CRS sau asa ceva ca m-am intersectat cu el pe Calea Aradului si i-am facut cu mana, dar nu cred ca stia de unde sa ma ia (si nici eu pe el)
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Cu mine te-ai intersectat te-am vazut tarziu si nam apucat sa te salut ;))

                Comment


                • salutari acum ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Salut am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva vreau si eu sa montez o serigrafie de prestige si as dori sa-mi spuneti daca stiti pe cineva care face lucrul asta in timisoara . Mersi mult astept un raspuns

                    Comment


                    • Eu am facut si inca mai fac modificari in bord...Vii intr-o seara la rompetrol numai sa-ti aduci un set de surubelnite torx, ca ale mele eu fost "speriate" de niste necunoscuti
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Mersi pentru raspunsul prompt cu siguranta am sa vin dar te rog daca poti sa-mi lasi nr tau de telefon sa pot lua legatura mai usor cu tine. Mersi

                        Comment


                        • Uita-te cu 6-7 posturi mai inainte
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • MERSI

                            Comment


                            • Cred ca ar trebui mutate la discutii banateni amice
                              sigpic

                              Comment


                              • Corect! Dar nu le mutam ii fac un training de folosire a forumului omului cand ma intalnesc cu el si se rezolva...Ar trebui sa mut jumate din posturi la discutii banateni daca e sa ramana numai alea legate de intalniri...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google