Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sorintm View Post
    ...am inteles aluzia se vede ca va-ti facut BISERICUTA voastra si nu e loc si de [prospaturi]...
    dupa cum spunea si her Seba, eu ti-am dat un PM cu aceasi idee. chiar daca parem rai, nu e chiar asa. dupa cum vezi, nu ti s-a mai raspuns acid.
    cat despre poza cu sucul si acele multe paie... ma aspteptam de la ei sa faca asta

    in alta ordine de idei, mi-am luat al doilea job, asta insemnand ca un o sa mai ratez o iesire la iarba verde! stavar in gat fripturile ca salivez pe birou la lucru
    Last edited by crististreulea; 15 April 2009, 17:25.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Da chiar am baut mai multi din sticla aia, eram cam in pana de bani si am fost nevoiti sa recurgem la acea solutie, si daca tot ne-am bagat la posta am zis sa facem si o poza. Poza a fost facuta in asa fel incat sa fie usor de numarat paiele si sa fie clar de data asta cati am baut dintr-o sticla, sa nu existe nici un dubiu.

      LE: In legatura cu prospaturile... citeste, ca vad ca te plictisesti, threadul asta de la cap la coada si zi-mi si mie cine a mai facut pe despteptul cum ai facut tu.
      Last edited by lau_swat; 15 April 2009, 18:10.
      No, apoi blana
      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

      Comment


      • taica streu, asa bune au foooossttt, ti se topeau in gura . . .

        Comment


        • bine baietii ok mersi pt invitatie si poate ca dupa toate muraturile care le-am spus si am reusit sa va scot din papucii,voi avea si eu curajul sa vin pe la voi sa imi capat CASTANELE probabil binemeritate

          Comment


          • stai linistit ... nu patesti nimik...sper ) nu...glumesc ... " we are a family "

            Comment


            • nu o sa primesti probabil nimic, decat eventual la inceput un "aaaa, tu esti sorin ala cu paiele..." . stai linistit, n-o sa ti se intample nimic. hai la stadi sa bem un suc cu 9 paie, daca 8 a fost prea putin
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • @sorintm stai calm ca nu patesti nimic doar sa te feresti de boris in rest sa ne vedem cu bine.
                sigpic #

                Comment


                • dece ma bagi pe mine animalule la inaintare,eu nu mam luat de copil.
                  sigpic

                  Comment


                  • am plecat la stadion!!!!!!!!!
                    la intalnire!!!!!!!!!!
                    venit cei care nu sunteti plecati!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • sa inteleg ca ai ajuns singur?
                      serios sorintm, ferestete de boris, nu dijaba ii spunem Weed VIP
                      sa te feresti doar de ceea ce fumeaza el, in rest e o pisicuta, nevasta lui ne-a confirmat )))))
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • PASTE FERICIT TUTUROR...ma sa inteleg ca BORIS e un fel de BAU BAU

                        Comment


                        • doar vrea sa para asa, de fapt e un mielusel
                          mai exact, cand e sub efectul "ierbii" o ia rau pe ulei si nu prea'si da seama ce spune
                          in rest e de treaba, ma refer cand nu e sub influenta "ierbii"
                          pretenii stiu die ce :P
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • da e bau bau numai cand nu e cu nevasta............
                            sigpic #

                            Comment


                            • Originally posted by crististreulea View Post
                              pretenii stiu die ce :P
                              bergenbier

                              Comment


                              • pai totii sintem un fel de ZMEI cind sintem singuri,sti cum se spune :barbatii sint de 2 feluri,cei care sint sub papucul muierii si cei care nu recunosc,eu fac parte din prima categorie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google