Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine parinte te iertam,cind vi aduci niste coca-cola duhovniceasca,si un jelibon sfintit
    la 16 la stadion ?

    0. Boris; prezent
    1. Adimrv; invoit
    2. crististreulea; absent
    3. vladymaibine; absent
    4. dany59ddd; prezent
    5. mareom; absent
    6. zsolt;prezent
    7.vali2706;absent
    8. cristi icspe ; prezent
    9. christian ; prezent
    10. ciufulici ; prezent
    11. micutu;prezent
    Last edited by boris; 23 May 2009, 20:49. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • boris ai uitat de mine

      Comment


      • idiotii care'si fac tiunig in cimitir si sparg furtunele de la turbina, nu mai ajung si pe la intalnire
        dat jos furtun, tiganit, pus la loc, momentan merge.
        si cei care au mercedesuri vechi in garaj, constata ca uneori li se blocheaza pistonasul de la etrierul de frana si trebuie destepenit.
        o fost si vali 2706pe la mine, l-am tunarit si pe el putin, si uite asa o trecut ziua
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • eu am ajuns cu intarziere la stadion si era doar masina lu xp si inca una rosie cred cu numere de arad...si numere de telefon sa sun sa vad unde ati plecat nu am imi pare rau
          (\__/)
          (='.'=)
          (")_(")

          Comment


          • la Partza la iarba verde
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Ai uitat Boris si pe Cristi CRS si pe Snaky_2004 sa-i treci la PREZENTI.Nu uita sa lasi frana de mana jos cand mai vrei sa desfaci tamburii ca altfel never.

              Comment


              • pe cristian86 lam trecut cu christian la prezent pe tm14mrc nu stiam ce user are.
                sigpic

                Comment


                • N-am bagat de seama de Christian86 mai sus pe lista,Tm 14 MRC este Snaky_2004.

                  Comment


                  • dati si voi un pm cu un numar de tel. care merge mai des la intalniri ca sa pot sa aflu unde sunteti in caz ca intarzii...nu ca spun da vreau sa zic
                    (\__/)
                    (='.'=)
                    (")_(")

                    Comment


                    • Salutare baieti,facem si noi lista cu prezenti de maine de la 16:00 de la stadion?Eu ma trec ca prezent pe listă,voi nu sariti nici unul.

                      Comment


                      • Lista pt 30.05.09

                        1 adimrv
                        2 dany59ddd
                        3 ........
                        sigpic #

                        Comment


                        • 1 adimrv
                          2 dany59ddd
                          3 crististreulea
                          4
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • 1 adimrv
                            2 dany59ddd
                            3 crististreulea
                            4 Marcel88 dar stau putin ca am un drum la resita:P

                            la 4 da? sau macar mai devreme sa ma pozeze si pe mine crististreulea :P
                            Last edited by Marcel88; 30 May 2009, 13:24. Reason: Automerged Doublepost
                            Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                            Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                            Comment


                            • io n-am masina :p
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • padre, ai un loc in masina sa ma "arunci" si pe mine la bocsa?
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google