Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bucuresteni sunt peste 20-30 pe forum..doar ca nu i-a anuntat nimeni sa vina...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • au mai facut poze si altii poate le pun pina maine sus
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Am fost mai multi cred, in total, 10 11.

        Comment


        • am pozat toate masinile dar nu pe toti oamenii
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • hai sa facem o intalnire la 1/2 din drumul dintre tm si buc...
            tm-buc sunt ~ 600km

            Comment


            • ca sa organizezi o intalnire nationala e mult de munca,noi abia reusim sa mobilizam 10-20 oameni..dar cand o sa fie vorba de 50-60,plus ca tre sa ai niste obiective de indeplinit...nu te intalnesti..si stai
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • .....ce rau imi pare ca nu am venit sincer....dar am fost cu niste colegi la iarba verde..leam promis din timp...si ne-am lungit mai multe decat era cazul...daca eram si eu cu pretenu ala al meu cu loganu rosu cu care am mai fost ne strangeam 10 loganele....io am avut si 3 examene sapt asta...dar nu e o scuze...trebuia sa fiu si io acolo..cred ca o fost super fain
                http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                Comment


                • Cea mai misto intalnire de pana acum si cu cei mai multi participanti. Sper ca nu a fost doar o exceptie si datile viitoare sa ne strangem tot asa (sau chiar mai multi).
                  Trebuie sa recunosc ca Loganu lui Cristi mi-a batut fara drept de apel Prestige-ul meu, dupa cum probabil ati vazut in filmulete.
                  Pun si eu ceva poze pe care le-a facut un prieten cu aparatul meu. Nu sunt ele prea interesante dar m-a batut Cristi la cap deja prea mult sa le pun) .
                  Attached Files
                  Last edited by Cristi_Xp; 12 June 2007, 02:26.
                  sigpic

                  Comment


                  • cum am mai zis duminica asta cristi a fost mai bun
                    saptamina asta cu daciana mea golita am fost in urma lui cristi dar inaintea lui bigman
                    poate a fost intro zi mai proasta bigman sau prestigele,sau benzina sau sau
                    ce miar fi placut pe evo sa scrie tm 21 vss
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • eeeh...mai frumos scrie sEXY ;)
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Sorin mai pune si u poze sa ma mai oftic si eu un pic ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • nu mai avem!:p nici filmuletze
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Problema e ca nu prea avem alte poze (din cate stiu eu, poate ma insel). Lasa ca data viitoare ma ocup eu de poze si de filmulete si atunci poti sa te oftici
                            sigpic

                            Comment


                            • Oki pun si eu una mai interesanta

                              Comment


                              • niste poze si filmulete si d ela mine
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google