Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 2fast4u
    da... ar fi frumos cam ce viteza atingeti pe acel circuit?
    depinde de curba dar maxim 120 -130
    intreaba si pe bigman dar cam atit
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • Da voi sunteti nebuni )) Ce mam speriat la al 2 filmulet ) cand vati evitat arunci
      Sorin am vazut bine ai mers pe 3 roti ???
      E prea belea la voi , dar vad ca mergeti din ce in ce mai repede ?
      sigpic

      Comment


      • Aveti grija...ca sunt vremuri de kkt!!!
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • nu atunci am mers incet si cind venea ala ca lam vazut si am pus frina si la filnare ca mai eram cu cineva in masina si atunci eu merg mai incet
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • ) Nasol faza cu politia. Bine ca nu s-o lasat cu chestii mai nasoale. Eu n-am putut sa vin, am mers la scoala sa vad la ce ora is maine, am romana oral. Oricum dupa ce termin cu examenele si astea vin sigur! Poate chiar weekendul viitor. Mai putem totusi sa tinem acolo? Penultima data cand am fost, inainte sa plecam, mi-a spus un paznic de acolo ca nu mai putem...

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp
              Aveti grija...ca sunt vremuri de kkt!!!
              prietenii stiu de ce(toti cei care au fost la intilnire stiu)


              o sa caut alt loc de intilnire
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • Mai aveti filmulete , poze orce ??? Plz...
                Sorin asa aproximativ in viraju acela cam ce viteza aveti ???
                sigpic

                Comment


                • ti-am mai zis cind sunt in masina cu cineva undeva 80 - 100 cind sunt singur spre 120
                  poti sa mergi acolo tare pentru ca este beton foarte aderent dar si cauciucurile sunt gata repede
                  michele mele au 3000 4000 de km si acolo daca am facut vreo 150 de km si sunt gata deja
                  Last edited by virtualmansorin; 24 June 2007, 23:52.
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • cred ca merem la sag ...acolo e si terasa...nu stam in soare ...merem la citro!!!
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • mai cautati si voi ceva si poate ne hotarim altundeva
                      trebuie sa fie undeva aproape ca sa nu fie motiv ca nu poate veni toata lumea ca este prea devreme,departe,duminica,simbata etc
                      Last edited by virtualmansorin; 24 June 2007, 23:54.
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • nu pot spune decat ca va invidiez

                        Comment


                        • bigman : viteza in curbe ????
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • deci in concluzie de duminca asta,cine o avut primu logan de 100 de cai?)

                            Comment


                            • Originally posted by virtualmansorin
                              bigman : viteza in curbe ????
                              In virajele alea de 90 grade nu pot sa trec de 85 km/h oricat de tare m-as chinui. Ce sa-i faci? Astea sunt limitele masinii si cel putin eu nu pot sa scot nimic mai mult din ea
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by evo
                                deci in concluzie de duminca asta,cine o avut primu logan de 100 de cai?)
                                politia bre politia


                                bigman in ala mai lung
                                in alea de 90 cam asa 85 - 90 -95 depinde de zi si de stare
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google