Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @virtualmansorin: In virajul ala lung nu stiu...merg cu pedala la podea si cat prinde prinde. Probabil in jur de 110 km/h. Vino si tu o data cu scaunul original Dacia pe masina sa o conduc si eu
    sigpic

    Comment


    • asa am zis si eu in a treia 110 -120
      vrei sa vina politia si sa zica ca facem concurs bre?
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Originally posted by crististreulea
        - va fac pe toti de aici, care vreti voi
        - asta e primul logan la politie, are 100cai. jar maninca
        - va fac pe toti, dar nu aici, stiu eu un loc ;)
        ) LA MULTI ANI! si la mai mare si asteptam locul ala ;)
        Vezi ca ai uitat "Sa aveti grija ca sunt vremuri de kkt"
        Am cerut in seara asta ceva info despre loganu de "100cp" cica e o obositura de 90 cp care troncane tot ,da n-am putut sa intru in legatura cu soferul de azi ca n-am stiut cum il cheama si cica umbla mai multi cu el...
        In alta ordine de idei ce era sa "Ma EEA" in seara asta frate pe Parvan si nici n-aveam decat 12 linii pe kilometraj...noroc ca m-am calmat inainte de a da ochii cu "furia albastra" A auzit "copilotul" ca vine ceva tare din colo..da cand am trecut pe langa ei ...nu se mai auzea nimic de la mine
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • ceva filmulete cu,curcanii????????? mai trebuia sa stam si noi putin,ca is misto fazele astea

          Comment


          • Originally posted by Pytyyk
            ceva filmulete cu,curcanii????????? mai trebuia sa stam si noi putin,ca is misto fazele astea
            crezi ca a avut careva curaj sa-i filmeze? ) eu nu stiam cum sa o palmez, erau dovezi incriminatorii pe ea.
            Originally posted by virtualmansorin
            este beton foarte aderent dar si cauciucurile sunt gata repede
            sorin are dreptate, compatimesc cauciucele celor care se dau acolo, le-am vazut si sint taaare muncite!
            Originally posted by virtualmansorin
            da are o gaurica ca nu este de golan si omul cind a dato jos de pe masina aia a taiat suportul vechi cu tot cu tabla si mie lene sa ma duc la el sai traga o sudatura
            eu ma referam strict la gaurica din poza atasata :P. n-am observat alte gaurele )
            Originally posted by virtualmansorin
            Vezi ca ai uitat "Sa aveti grija ca sunt vremuri de kkt
            cum am putut sa uit asa ceva , sa-mi fie rusine
            @GOLAN91 - sorin chiar a rulat pe 3 roti. este foarte comprimat filmul si nu se vede asa de bine. la zero comprimare se vede perfect. cred ca scot o poza
            Attached Files
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • asteptam pozele
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • @crististreulea: Eu aveam aparatul le mine, dar nu am vrut sa-l scot sa filmez ca dupa cum v-am zis, ma simteam cu "musca pe caciula" si nu am vrut sa am probleme ulterioare
                sigpic

                Comment


                • am vazut ca il aveai la tine. si eu am editat filmele in asa fel incit sa nu se vada numarul de la masina . initial n-am vrut sa pun al doilea film, dar vazind ca la comprimare se pierde bine din calitate, s-a pierdut si numarul de la masina, deci sus cu el :P
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • 100 de caaaaai!!!
                    M-am interesat de nr de tel al dansului..da nu stiu cum il cheama ca umbla mai multi cu masina...cica e o amarata de 90 cai care troncane toata
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • atasat sint cele 6 frameuri in care sorin e pe 3 roti. sint extrase din filmul numarul 2.
                      captura celor 6 frameuri a durat mai putin de un sfert de secunda. adica 6 frameuri din cele 28fps. captura pe minidv varzareste tot, din acel motiv se vede imaginea foarte rupta la imbinaturi. ca sa se vada perfect, trebuie facut in format dvd.
                      da' sa fie si mai frumos, am atasat si un film facut cu cele 6 cadre
                      cred ca nu-i bun numele virtualmansorin, propun: zboara sorine, zboara
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • man multumesc nu vreau sa zbor vreau doar sa pilotez cum trebuie loganul sau orice alta masina care o so am sau so conduc
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • apropo, l-am vazut pe domnu cu EEA azi pe la 21:30 cand ma intorceam de la examen, era cu radarul intre timisoara si giroda....bine ca l-am vazut din timp, oricum am trecut cam cu 75 si era restrictie de 70 si nu m-a oprit

                          Comment


                          • Am vazut si eu filmuletu "Flying Sorin and his flying Daciana" . Iti dai seama cum s-ar fi desprins daca nu eram si eu in dreapta?
                            Oricum Sorine, pot sa zic ca esti un pilot de duminica pt ca eu te vad doar duminica
                            sigpic

                            Comment


                            • ))))) Sunday driver
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • ...se distreaza lumea la meetinguri nu gluma..las cai bine asa...
                                http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google