Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai el vroia unul stock, pe ala s-ar putea sa il faca, pe cand pe tine nu te face sigur.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Originally posted by crististreulea
      o sa fac si cu tine ca sa ma umilesti
      repede ti-ai gasit tu sa ma provoci :P. pai io 65cp si tu aproape 100. frumos :P
      se mai ofera cineva? un prestige ceva?
      Se ofera un prestige aici!
      Am vorbit si cu prietenu meu cu Loganu albastru si vrea sa-i acorzi o revansa (cel mai bun din 3). Dar vrea pe 400m si oricum nu cred ca o sa mai mergem la Iveco. Trebuie gasit neaparat un loc bun sa ne dam.

      Originally posted by silviuv1982
      Faina treaba faceti la Timisoara!!! Tineti-o tot asa!

      Bravo MAREOM, esti tare!

      Mersi Vlad! Cand vii in RO esti invitat duminica la intalnire sa ne dam. Speram ca fara politie) .

      PS: Faine angel eyes ti-ai pus pe BMW
      Last edited by Cristi_Xp; 29 June 2007, 04:05.
      sigpic

      Comment


      • Propun pt duminica asta (adica maine) intalnire pe terasa la Sag la ora 19:00. O sa lasam masinile sa se odihneasca si sa stam la un gratar, o bere(bineinteles fara alcool;) ). Sper sa va bagati cat mai multi. Scrieti aici cine vrea sa vina.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp
          eu nu te-am provocat) u ai zis ca provoci un 1.6 8v
          andrei stiiee, toata lumea stie ca nu ai stock. telul meu e un 8v pur singe . dar asta nu ma opreste sa o fac si cu tine.
          @mareom - cu prima ocazie, te fac o liniuta

          la intilnirea de la sag nu ajung, luni dimineata plec pentru 3 saptamini in italia cu firma . familistii astia ...
          sper sa am net ca sa citesc forumul.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • @mareom: ...prietenu meu cu Loganu albastru si vrea sa-i acorzi o revansa...
            bine-nteles, si 400m e ok. acolo are sanse sa ma ia. am vazut si atunci la liniuta, cind am dat a 4-a a inceput sa ma ajunga . da si ce daca, o sa fie frumos
            rusinos de frumos va fi cu cristi_xp si cu mareom
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Originally posted by crististreulea
              @mareom: ...prietenu meu cu Loganu albastru si vrea sa-i acorzi o revansa...
              bine-nteles, si 400m e ok. acolo are sanse sa ma ia. am vazut si atunci la liniuta, cind am dat a 4-a a inceput sa ma ajunga . da si ce daca, o sa fie frumos
              rusinos de frumos va fi cu cristi_xp si cu mareom
              rusinica rusinica de mine ai uitat
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • ioi man! te fac si pe tine
                daca ei o sa ma faca de tot cocosu', nu stiu la ce m-as astepta de la tine
                masina ta e cea mai cea dintre toate
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Zauuuuu???De cand???
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • @Cristi_XP
                    pai dupa parerea mea, sorin ne face pe toti
                    are:
                    - resoftare
                    - suspensie
                    - roti
                    - scaun
                    - esapament
                    - si nu in ultimul rind experienta! aia conteaza cel mai mult
                    eu zic ca experienta ma facut sa-i las in urma pe golanul albastru si golanul diesel
                    fac io resoftare, atunci sa te vad
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • intro zi nea facut cristi si pe mine si pe bigman
                      cu putin dar ma facut atunci
                      o sa bag si eu benzina de la mol sau omv de 99 si atunci nu ma mai face
                      resoftarea ii cam la fel si la mine si la el dar el este mai usor cu cel putin 25 de kg si la msini egale conteaza si cele 25 de kg
                      oricum mie nu imi place asa mult la liniute ca pe circuit
                      la orice circuit normal ca va dau clasa(asa cred cel putin) )))))))))))))
                      astept pareri de la bigman despre circuitul de la sinnicolaul mare
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Imi pare rau ca astazi nu am tinut nici o intalnire. Oricum cu ocazia asta am luat un prieten in masina si m-am dus pe circuitul (de karting cred) de la Sinnicolaul Mare. Mi-a placut la nebunie sa ma dau si in plus nu are nimeni treaba cu tine. Sper sa ne strangem in viitorul apropiat macar 2-3 masini sa mergem acolo. Sunt convins ca Sorin se va baga. Am si 2 filmulete aici



                        sigpic

                        Comment


                        • cind vam zis de circuit nimeni nu sa bagat
                          ma dau acolo cam de jumate de an cel putin
                          bigman eu nu am filmat simbata cind mam dat vedeai atunci cum trebuie sa te dai pe circuitul asta
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • mareom sunteti curajosi. Sa te dai cu vacile alea asa aproape? Eu pe sosea si am avut vre-o 3 intilniri de gradul 3 cu zeitatile astea indiene .
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Daca iesea o vaca pe circuit azi mancam friptura.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Originally posted by virtualmansorin
                                cind vam zis de circuit nimeni nu sa bagat
                                Cum sa nu? Eu ti-am zis demult ca vreau sa merg!

                                Originally posted by virtualmansorin
                                bigman eu nu am filmat simbata cind mam dat vedeai atunci cum trebuie sa te dai pe circuitul asta
                                Sa-mi zici cand ai timp sa mergem odata acolo si sa-mi arati cum trebuie sa ma dau. Oricum sper ca nu e vorba de frane de mana pentru ca mie nu-mi prinde si nici nu vreau sa o rup. Sa nu uiti cronometrul!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google