Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Off-topic: In jur de 8000 de euro.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • sunt mai nou pe forum si abia astept o intalnire in timisoara.sper sa organizati ceva sa ne cunoastem mai bine.

      Comment


      • pe cel de pe EEA loganul albastru era sa il calc.erau cu radarul si mia sarit de dupa logan in fatza si nu lam vazut.m am oprit la juma de metru de el.imi iesea fum din roti si nu sa dat la o parte.mia zis ca e sportiv si sar fi urcat in picioare pe masina.
        eu nu inteleg o kestie.ok am avut in loc de 50 70-80 dar de ce sa sara in fatza mea?
        erau in curba si nu mau prins cu radarul dar totusi mau oprit si am luat amenda ca am trecut strada prin loc nepermis.mam comformat ce era sa fac.am platit sa traiti si am plecat mai departe ca traesc in romania si asta ma costa

        Comment


        • salut suru
          bine ca n-ai calcat sportivul ca nu te mai vedeam la intilniri.
          pai citeste regulat forumul si o sa fi la curent cu urmatoarea intilnire. momentan lumea prin concedii si gata cu intilnirile. dar o sa vina si ele
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Bine ca nu l-ai calcat pe sportivu` ca altfel nu il mai vedeam pe el la intalniri
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • La anul poate o sa ajung si eu la Tm, am neamuri pe acolo.Cu ocazia asta ne vedem si noi dar pana la anu mai e.Noi sa fim sanatosi
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • pai eu zic ca ne putem intalni oriunde in timisoara unde este o parcare ceva.
                daca stam cuminti pe la masini si nu dam liniute nu are nimeni treaba noastra.
                ne putem intalni kiar si in parcarea de la stadion mcdrive.putem gasi si alte locatii mai retrase, singura problema e sa stam linistiti.

                Comment


                • Eu sunt in parcare la stadion aproape in fiecare seara. De obicei eu merg cal pe la ora 23:00. De cateva ori m-am intalnit acolo si cu Ovae (TM 87 SOF)
                  sigpic

                  Comment


                  • @mareom: cam tirziu bigman, unii din noi sint si familisti.
                    crezi ca indraznesc sa-i zic ca sint la intilnire logan club la stadion? la 11 noaptea . dorm in masina 1 luna si nu mai vad puta 2-3 luni, in cel mai fericit caz
                    @suru: si atunci cind ne-au imprastiat tot linistiti stateam. a facut mareom si sorin 2-3 ture de iveco fara liniute si scandal. dar a venit un pele cu fata de italian si cred ca el a sunat la politie, chiar stateam linistiti de vreo 10-15 minute.
                    deci trebe un dobitoc sa sune la 112 si sa zica "curese ilegale" ca au si plecat dupa noi.
                    si pe cind o noua intilnire?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • nush de o noua intalnire..da la stadion se tot aduna masini...mai stam si noi la un pahar de vorba ceva...ca nu dam in cap la nimeni....nu neaparat la 11..si mai devreme...oricum..cam putine loganuri erau pe la intalniri acolo...trebe sa facem ceva in privinta asta.... ;)
                      http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                      Comment


                      • Originally posted by Ovae
                        oricum..cam putine loganuri erau pe la intalniri acolo...trebe sa facem ceva in privinta asta.... ;)
                        neaparat

                        Comment


                        • pai ar cam fi cazul sa organizam o intilnire.
                          si la stadion eu zic ca e ok. spatiu de parcare, aer, idioti care pot face reclamatie )
                          dar evident ca doar la un "pahar de vorba". mai birfim si noi ce am citit pe forum.
                          tare as vrea sa batem pe constanteni la numar adunati, prea e bine la ei
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Asa asa fiti rai ca sa ne bateti .Poate odata o sa facem intalnire generala, tare frumos ar iesi parerea mea.Numai bine timisorenilor si sa auzim numai de bine.Sa conduceti prudent
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Originally posted by dogy_10
                              chiar mi-ar face placere sa conduc noul DCI, pana acum am condus doar ala de 65 de cai si loganul meu 1.6
                              al meu e chipuit, deci peaproape.
                              si suru e nerabdator!
                              asa ca mareom, rezolva problema, au trecut 2 luni, deci da o adunare.
                              recomand ca sa facem deodata cu bucuresteni/constanteni, aceasi zi.
                              asta e o "liniuta" care intilnire aduna mai multi membrii
                              Last edited by crististreulea; 19 September 2007, 10:31.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Oameni buni (mai ales timisorenii ), crististreulea are dreptate ca au trecut cam 2 luni de la ultima intalnire LoganClub Timisoara, asa ca a venit timpul sa luam atitudine si sa ne organizam cumva in weekendul acesta pentru ca deja ne-o iau toti inainte si nu ne sta bine. Eu propun o intalnire ori pe sambata ori pe duminica asta in jur de ora 17:00. Eu ma gandesc ca poate ar fi bine sa mergem undeva intr-o parcare mai mare sau pe un platou unde sa putem schimba niste impresii, pareri despre masini sau despre orice altceva, urmand ca dupa aceea sa mergem cu totii (in coloana) la un suc, bere etc pe o terasa sau la un bar, in functie de vreme. De la voi astept sa veniti cu propuneri cand v-ar conveni cel mai bine sa organizam intalnirea si locul (sau locurile) unde sa mergem. Nu in ultimul rand ma astept sa fim prezenti in numar cat mai mare, deoarece constantenii ne-au dovedit ca se poate. Eu am vorbit cu un prieten care e in clubul reno si ei au organizat intalnirea la padurea verde (in parcare la muzeul satului). Este loc destul, nu ne streseaza nimeni, putem sa dam chiar si o tura cu "bolizii" nostri pe acolo, sa schimbam niste impresii. Aceasta este propunerea mea. Astept si din partea voastra orice idee in acest sens.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google