Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareom
    Oameni buni ! Eu ma gandesc ca poate ar fi bine sa mergem undeva intr-o parcare mai mare sau pe un platou unde sa putem schimba niste impresii, pareri despre masini sau despre orice altceva, urmand ca dupa aceea sa mergem cu totii (in coloana) la un suc, bere etc pe o terasa sau la un bar, in functie de vreme.
    Ce ziceti de parcarea unde ne intalnim noi ? E mare si va gazduieste si pe voi. Va pupam si asteptam , filmulete, cu voi in coloana, da?
    Cu stima, FLO.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • @FLORYN: multumim de invitatie! )
      sigpic

      Comment


      • parcare la muzeul satului suna bine. eu sint pentru.
        simbata, duminica, egal pentru mine
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Originally posted by crististreulea
          parcare la muzeul satului suna bine. eu sint pentru.
          simbata, duminica, egal pentru mine
          Din pacate deocamdata suntem doar noi doi si asa nu putem organiza nici o intalnire
          sigpic

          Comment


          • si eu ce`s ma?)
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Cred ca va fi cea mai tare intalnire : 1 admin + 2 moderatori. VIP meeting!
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • auzi floryne VIP ca very important person sau ca very important papagal...

                baietii no offence era o gluma sper ca nu am exagerat

                sigpic

                Comment


                • Va asteptam cu filmulete.As mai vrea sa-l mai vad inca odata pe Mareom in actiune
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • incep eu lista celor importanti si papagali, VIP-urile :
                    1. mareom
                    2. Cristi_XP
                    3. crististreulea

                    asteptam noi confirmari. stim ca putem mai mult de atit :d
                    @Christnacht: daca nu e aglomerat pacol, atunci sa vezi actiune
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • am fost acolo la intalnirea reno, si e loc cat vrei pt parcat....cat despre "nebunii" nush se cam plimba garda pe acolo asa ca nu cred....eu nu promit ca vin pt ca nush daca o sa am masina disponibila....dar poate vin cu un prieten

                      Comment


                      • mai baieti... voi vreti sa faceti ilegalitati?









































                        BRAVOOOOOOO!!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dogy_10
                          ....eu nu promit ca vin pt ca nu stiu daca o sa am masina disponibila....dar poate vin cu un prieten
                          aici se ofera un prieten pentru transport!
                          @sonykel: nu ne tinem de ilegalitati. dar pot sa turez motorul pina se imprima pistoanele pe capota, asta nu e ilegalitate
                          Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:41.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Filme cu mareom mai vreau si eu.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Fratilor, daca suntem numai noi trei nu stiu daca mai are rost sa tinem o intalnire. Sper sa mai apara doritori pe parcurs. Chiar nu-mi vine sa cred ca nimeni din TM in afara de noi nu-si mai manifesta interesul pentru astfel de intalniri.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mareom
                                Fratilor, daca suntem numai noi trei nu stiu daca mai are rost sa tinem o intalnire.
                                zi sa mori tu ?)
                                ai vorbit cu sorin?? o sa mai vb si eu cu cativa oameni :P
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google