Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crististreulea
    nu ai/ati fost atenti! stickerele se vad pe toate cele 4 masini din 5.
    Cristi, poate nu am fost eu atent dar nu se vede "LOGAN CLUB", ci doar "CLUB", nu? Iar pe luneta, sau ma rog pe usa portbagaj, se vede adresa site-ului.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Originally posted by bogo4all
      acei 20 de cai din remapare sunt dupa ochi sau ...?
      nici macar la ochi, asa mi s-a spus. la cei 65cp am un plus de aprox 20-22 cai si 50nm. si da, daca omoara si altu masina, poate o sa ma ia, dar mai greu . trebuie sa transpire pentru cei 10-20cm in fata mea
      Originally posted by FLORYN
      ..se vede "LOGAN CLUB", ci doar "CLUB", nu?.
      a trebuit sa filmez dintr-o parte, daca vroiam sa filmez sa se vada logan club, era soarele exact in directia in care filmam. asa ca te asigur ca era si logan pacolo, nu doar club.
      adevarat graieste Cristi_XP, s-au adunat vreo 10 masini si vreo 15 persoane. dar ei nu erau din logan club, deci nu trebuiau filmati, sau? unu din ei avea pe luneta spate scris ************* . deci nu trebuiau filmati.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • faine filme
        gigi erai si tu ?
        sigpic

        Comment


        • a fost ,cum sa nu fie!)
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • cred ca am sa fac si eu o intalnire pe brasov.. si probabil o sa fiu singur..)......si o ma pozez... imi fac un movie si gata
            )
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by boris
              faine filme
              gigi erai si tu ?
              Da, am fost si eu. Doar ma vezi si in filmulet ca nu-s chiar atat de mic
              sigpic

              Comment


              • unic cam acelasi lucru am sa fac si eu aici, ma plimb prin oras si undeva vad mai multe logan-uri la un loc opresc si fac un filmulet ., ca n-o sa se vada stickerele nu e problema )
                Renault Scenic II
                Dacia Logan 1.4 MPI

                Comment


                • @Bogo4all- daca mergi in parcare la Metro, iti trebuie memorie mare la camera, ca sa te filmezi cu toate,
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • stickerele se vad pe toate cele 4 masini din 5. doar suru (taxi galben) nu avea stickere , el fiind membru nou si la prima intilnire. dar nici o problema, a primit stickere amu.
                    da mersi de sticker l am pus peste parasolarul meu negru.arata superb.
                    pacat ca cei de la rutiera mau oprit acu o ora pe nera la stadion CFR si am incasat 4milioane pentru geamuri si au zis sa dau jos parasolarul ca altfel ne mai intalnim si mai primesc inca una. sunt un pachet de nervi.
                    am geamuri ionizate la pitesti cu timbre rar si am intrebat de ce nu sunt ok?
                    mia raspuns ca aia de la RAR le pot omologa dar politistul decide daca iau amenda sau nu.sorry de oftopic dar mau enervat

                    Comment


                    • Originally posted by unic
                      cred ca am sa fac si eu o intalnire pe brasov.. si probabil o sa fiu singur..)......si o ma pozez... imi fac un movie si gata
                      )
                      pai asta a fost intalnirea noastra.e bine si asa decat nimic.poate data viitoare facem o iesire sau ceva mai organizat

                      Comment


                      • Originally posted by suru
                        stickerele se vad pe toate cele 4 masini din 5. doar suru (taxi galben) nu avea stickere , el fiind membru nou si la prima intilnire. dar nici o problema, a primit stickere amu.
                        da mersi de sticker l am pus peste parasolarul meu negru.arata superb.
                        pacat ca cei de la rutiera mau oprit acu o ora pe nera la stadion CFR si am incasat 4milioane pentru geamuri si au zis sa dau jos parasolarul ca altfel ne mai intalnim si mai primesc inca una. sunt un pachet de nervi.
                        am geamuri ionizate la pitesti cu timbre rar si am intrebat de ce nu sunt ok?
                        mia raspuns ca aia de la RAR le pot omologa dar politistul decide daca iau amenda sau nu.sorry de oftopic dar mau enervat
                        ouch
                        i-am vazut si eu noaptea asta dadeau tarcoale pe la judetean ...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • eu cred ca ai dat peste un militian! din moment ce sint omologate RAR, nu vad de ce te-ar amenda! atunci de ce mai trebuie omologare? DUTE FA CONTESTATIE! asta in caz ca n-ai semnat procesul verbal si n-ai platit deja amenda! sau poate ei ti-au dat amenda pentru parasolar...
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • amenda mea e ciudata.nu am avut centura ,am luat 2 puncte penalizare pentru centura dar punctele de amenda le au bagat pentru folii si sunt multe 11.adica 429ron.
                            cica folii si nici nu sunt folii.
                            mi a zis clar ca auzi domne poti fi legal la RAR ca ramane la latitudinea politistului daca iau sau nu amenda.adica mau incarcat asa ca au vrut ei.
                            pai vam zis ca era sa dea unul cu masina politiei in mine si am comentat ca era el vinovat.mi a notat numele pe o foaie si datele masini.
                            si acum colegii lui au avut grija de mine.e clar m au bagat la ruleta.
                            oricum nu mie frica de ei si ma alatur celor care au fost din timisoara pe la OTV.au avut si ei dreptate.
                            au avut subaru ala albastru tot cu folii omologate si ia luat talonul.si omul daca avea subaru impreza nou ma gandesc ca are bani sa se fi judecat cu ei,a fost si la OTV.
                            dar din pacate traim intro tara unde fiecare face ce vrea.
                            as dori sa stiu daca un touareg care are geamuri din fabrica negre si costa 6000euro doar optiunea de geamuri este oprit si intrebat de omologare.clar ca nu au sa i ia talonul veci pentru ca cine are toureg sau Q7 le dau ordine lor ce sa faca.

                            Comment


                            • da uite aici si o copie a procesului.
                              Attached Files

                              Comment


                              • pai la articolu 148 ce a scrise nea garcea inseamna ca
                                ``Art. 148. - Se interzice detinerea în autovehicule, montarea pe acestea sau folosirea în circulatia pe drumurile publice a semnalelor speciale de avertizare luminoasa si sonora, cu exceptia autovehiculelor prevazute la art. 32 alin. (1) lit. a) si b) din ordonanta de urgenta.``
                                iar articolu 36 e cu centura...

                                PS. ptr centura se dau doar 2puncte de penalizare... unde e restu de 9???
                                Last edited by SoNyKeL; 25 September 2007, 10:40.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google