Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o spalatorie buna ...mai greu, insa daca dai un ban in plus la baiat isi face treaba (cel putin asa am facut eu si am fost multumit, am avut niste pete care nu am reusit sa le scot acasa ).

    PS: la intalniri de ce nu vrei sa vi? (joi de la 20:00 in parcarea de la metalu iar duminica de la 18:00 tot in acelasi loc)
    Last edited by Simon; 13 September 2009, 21:01.
    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

    Comment


    • incearca la spalatoria aia de pe pacii sau daca nu spalatoria de vis a vis de ANL. Si la intalniri nu vii?

      Comment


      • Originally posted by Simon View Post
        o spalatorie buna ...mai greu, insa daca dai un ban in plus la baiat isi face treaba (cel putin asa am facut eu si am fost multumit, am avut niste pete care nu am reusit sa le scot acasa ).

        PS: la intalniri de ce nu vrei sa vi? (joi de la 20:00 in parcarea de la metalu iar duminica de la 18:00 tot in acelasi loc)
        Pai....sincer...am vazut ca sunt numai copii in club..

        Comment


        • si asta e un motiv sa nu vi? nu suntem numai copii...dar incearca macar. Ma rog, eu nu mai zic nimic.
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • Originally posted by Simon View Post
            si asta e un motiv sa nu vi? nu suntem numai copii...dar incearca macar. Ma rog, eu nu mai zic nimic.
            Promit ca voi veni!
            Acum duminica am fost sa o botez!!!!

            Comment


            • oricum noi te asteptam

              Comment


              • toata lumea te asteapta.

                Comment


                • salutare

                  stie cineva unde pot schimba luminile din bord?
                  sau se ocupa cineva cu asta?
                  o adresa ,un nr de telefon
                  cineva din tulcea sau inprejurimi?

                  Comment


                  • eu le-am schimbat si mi lea pus cineva din galati

                    Comment


                    • baiatu e din galati dar vine si aici la rude.deci poti lua legatura cu el.intra aici si posteaza ca esti interesat http://www.loganclub.ro/forum/modifi...cea-t9633.html

                      Comment


                      • Originally posted by alex_ View Post
                        toata lumea te asteapta.
                        Scuze,o sa va mai bat mult la cap!
                        Sunt incepator si mai sunt si femeie pe deasupra(nu sunt blonda...)
                        Care benzina mi-o recomandati si de unde sa alimentez???

                        Comment


                        • pai in la noi in Tulcea in afara de Luckoil (deci, exclus Luckoil) petrom cu benzina de 95 e ok..si mai nou acum este si PetromV care e foarte ok...ar fi si rompetrol cu efix-ul lor. Eu personal alimentez numai de la Petrom si PetromV si nu am avut probleme.

                          P.S.: Nu ne bati deloc la cap...orice problema ai spune-o aici si o rezolvam impreuna. Placerea e de partea noastra!

                          P.P.S.: Azi , 20:00 in parcare la metalu' iar duminica la 18:00! te asteptam!!!
                          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                          Comment


                          • Originally posted by mmilian View Post
                            Scuze,o sa va mai bat mult la cap!
                            Sunt incepator si mai sunt si femeie pe deasupra(nu sunt blonda...)
                            Care benzina mi-o recomandati si de unde sa alimentez???
                            daca iti permiti poti pune premium 98 de la petrom.daca nu...premium 95 tot de la petrom.eu asa fac si e super ok.mai e si rompetrol dar stiu ca e putin mai scumpa si nu stiu cu cat e mai buna.numai bine

                            Comment


                            • Da, confirm cele spuse mai sus cu petrom si petromV, eu recomand cu toata increderea sa pui de la petrom benzina premium 95 sau daca vrei premium 98..dar 95 sa si ieftinit in ultimul timp si e buna.
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • cel mai sigur este cum au spus si cologii mei petrom sau petrom V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google