Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatoria NYK, Vulcan, ora 17:00.

    1.Ionut
    2.manup
    3.mat
    4.olos
    5.virago
    6.cripir18 ?
    7.bogdanel88
    8.raul87
    9.cripri taxi
    10.cipri ure
    11. lyxxy23
    12. ...
    13. ...
    Last edited by Manup; 5 June 2010, 15:19. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Manu tu pe majoritatea i-ai botezat cipri?

      Comment


      • Ceva poze...nimic,nimic?
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Trebuie sa apara curand si pozele Marian
          HD-87-DLR

          Comment


          • Ionut imi cer scuze am dormit si nu am citit forumul azi nu am vazut ca Manup postase lista cu intalnirea am crezut ca nu se face nimik si mam pus in pat la tv si am adormit am vazut pe la 6 si ceva ca m-ai sunat dar ma bucur ca vremea a fost buna si ati facut intalnirea

            Comment


            • Aha...astept...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • si eu sunt curios ce au facut baietii azi Mariane dar vad ca is cam secretosi cu pozele

                Comment


                • Warning: POST Content-Length of 14766652 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

                  Acesta ii mesajul cand incerc sa uploadez pozele de azi. Voi incerca maine. Imi pare rau ;) Nu sunt secretos dar nu merge upload-ul ;)

                  Comment


                  • glumeam MANU cu faza secretosi sper ca nu te-ai suparat

                    Comment


                    • Nu man, stai linistit ;)

                      Comment


                      • Oricum, a fost benefica intalnirea!! Am mai tunizat masina putin!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Corect!!!
                          La urmatoarea intalnire ce mai tunam la ele?Pun eu parasolare )

                          Comment


                          • Mie poate ma ajuta mat cu smecheria aia la stergatoare!!!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • salut baieti ce rau imi pare ca nu am putut sa vin si io... poate data viitoare o sa fiu liber si am sa pot sa vin...

                              Comment


                              • Poate sambata viitoare vei putea sa te alaturi noua

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google