Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se poate boss...cum sa uit de suporti...cat am sa pot eu de repede...pe bune...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Mariane cum reusesc sa intru si eu in posesia a doi suporti de numere cu LOGAN CLUB ?

      Comment


      • Logan Club Cluj va invita sa participati la intalnirea regionala din 17-19 septembrie 2010
        pentru inscrieri si amanunte:

        Comment


        • Salut, facem zilele astea vreo intalnire baieti?
          HD-87-DLR

          Comment


          • Ar fi frumoasa o intalnire la Casa de Vis sau la Spalatoria NYK, totul pe langa o terasa. Mai asteptam pareri.

            Comment


            • Sa vedem cn mai e interesat Manu
              HD-87-DLR

              Comment


              • Nimic ,nimic nu se anunta ?...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • ar fi frumos sa ne vedem maine seara sau duminica seara eu va astept cu pareri

                  Comment


                  • Eu nu pot. Numai dupa 25 vin acasa...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Maine vin si eu daca e.Imi fac timp.Eu zic la casa de vis.Spune-ti voi ora.

                      Comment


                      • Vad ca s-a pus prafu pe threa-ul acesta...saptamana viitopare pe marti sau miercuri ardem o intalnire ...la spalatoria NIk din Vulcan...vad ca acolo au fost cele mai mari succesuri...prezenta sper sa fie cel putin la fel de numeroasa ca la ultima intalnire tinuta acolo...daca am propus aceasta intalnire binesinteles ca am sa fiu prezent...propuneti si voi ziua...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • domnu Marian cam asa e din pacate de cand ai plecat la bucuresti nu ne-am mai reunit dar sper ca odata cu venirea ta sa ne adunam si noi iar

                          Comment


                          • Eu sunt dispus oricand va hotarati deci hai sa stabilim ziua si ora
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • raul normal ca u poti oricand ca esti responsabil cu timpu liber ce iti pasa tie miercuri ajung si eu la intalnire daca se face ... wek-end-u asta sunt la munka...

                              Va salut cu respect
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment


                              • De luni sunt acasa, maine seara vin, deci voi fi disponibil!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google