Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Man nu stiu sigur nici la mine, cica dupa concursul de sambata s-ar putea sa-mi ramana vreo cativa si pe duminica, si atunci am pus-o...
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Pfff....ce urat Mariane
      Vlad sper ca sa poti ajunge

      Comment


      • eu nu prea pot sa ajung.....nu sunt prin localitatenu cred k ajung pana duminica acasa...sryy
        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

        Comment


        • ...nasol.
          Adi a zis ca e plecat la deva si daca nu intarzie mult vine direct la Visina.

          Comment


          • Hai ca sper sa vin cu surpriza...vreti voi voi sa scapati de mine....da sar putea sa nu...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Astazi la ora 3 nu pot ajunge ca am conducere.Eventual de la ora 4 daca ne intalnim pentru a discuta detaliile pentru maine.

              Comment


              • Intalnire fulger in seara asta...constructiva zic eu...eu,Ionut,Cristi.Marius,Virago...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • pana la urma cine vine la visina?????
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • DA Mariane sa stii, o discutie tare "elevata", de la calcule matematice pana la cel mai "fierbinte" subiect: gagicile!!Oricum mi-a placut discutia cu jentile, mai aveati un pic si-l luati la bataie pe sarmanul Ionut!!
                    Oricum, mi-a placut perseverenta lui, destul de bine informat in ceea ce priveste noul lui proiect...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Am ajuns acasa cu bine cred ca toti.
                      Vlad...n-ai mai dat nici un semn...te-a sunat si cristi .Au fost doar 5 masini din partea noastra.Óricum a fost foarte frumos.
                      Asteptam ca sa puna Manu pozele.

                      Comment


                      • asteptam si cei de la gorj pozele facute de voiapropo ionut imi place cum ai facut jantele
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • mersi...a fost idee low cost ....urmeaza la vara altceva mult mai frumos

                          Comment


                          • Cum a fost? Cum s-au simtit cei din Vale? Sper ca bine

                            Multumim de prezenta
                            Last edited by alex86; 27 February 2011, 21:24.

                            Comment


                            • a fost foarte fain asteptam pozele
                              HD-87-DLR

                              Comment


                              • Cateva poze de la mine
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google