Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna de dimineata...zgarcitilor...nici o poza nimic ,nimic...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Neata Marian...dar la tine e cam devreme...noi cam puturosi...)
      vad ca nu pune manu pozele...e si mai puturos decat mine )

      Comment


      • Da ce poze belea....??????????...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • frumoase pozele domnu fotograf...o zii foarte calduroasa noroc cu sucul rece

          Comment


          • Sa inteleg ca Manup ar fi fotograf oficial L.C.V.Jiului?......astept parerile voastre...dar nu pe acest thread...pe cel de discutii generale...multumesc pentru intelegere...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Vine sfarsitul de saptamana ...baieti facem o intalnire?

              Comment


              • Da numa 4 ati fost?!!?
                Daca faceti iar sambata sunt plecat!!! Daca e sapt viitoare vin ...
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Am fost 5 defapt dar pozele au fost facute inainte de a venit johnnyz.
                  In legatura cu intalnirea pe sambata as fi vrut sa facem...duminica nu pot ajunge eu
                  Supunem la vot sa vedem ce spun si ceilalti membri.
                  Astept propuneri Sambata sau Duminica?

                  Comment


                  • Bafta, eu numai luni vin acasa!! Poate facem si sapt viitoare...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Alooo...nimeni nu zice nimica?

                      Comment


                      • S-a suparat lumea pe tine Ionut?...glumeam...se pare ca lumea are alte planuri pentru sfarsitul asta de saptamana....sau cine stie...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • da .... eu azi as fi liber .... ar fi mijto o intalnire fulger la un citric ceva ca e cald afara...
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • Sunt liber si eu, pot participa la intalnire. ;) Sa facem o mica lista.

                            Comment


                            • mai bine ne sunam dar eu nu pot suna nu pot intra in agenda .. a stat telefonu in apa .... si ar fi bine sa fie cat mai ddevreme intalnirea...
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google