Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radule nu ma mai bag in seama cu lumea ca nu prea ma iubeste......Am incercat sa adun ceva lume pt intalnirea de la Piatra Neamt si imi sare in cap de parca nush ce le-am facut....Bai mai nou l-am felicitat pe unu din arad pt felul in care si-a facut masina si mi-a sarit altu in cap ca vorbesc tipic "mirc" si sa nu ii mai poluez.....Ce mai lume....Stau in banca mea de acu
    Pazea ca vine AND-ul

    Comment


    • Stai ma linistit....Toti gresim...Tu ia si respecta regulamentul si totul e ok ;)

      Comment


      • Astept propuneri pentru intalnirea de sambata avand in vedere ca e si meciul cu Vasluiul la ora 19:00
        Pazea ca vine AND-ul

        Comment


        • Invitatie

          VA rugam a va anunta prezenta.
          Attached Files
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Salut baieti scuze deranju a cui este bordu din imaginea respectiva?http://www.loganclub.ro/forum/attach...3&d=1222089350 si cat a costat , unde e facut ) poate faceti si voi intalniri pe la barlad facem o intalnire intre galati si vaslui) bft revin sa vad care e fericitu cu bordu

            Comment


            • Bordul este am unuia din loganisti (vezi in poza).
              La barlad nu stiu sa fie vre-un loganist...Ce rost ar avea sa ne ducem acolo....Cu greu ne adunam si aici dar ne descurcam ;)).
              Bordul e cu plasma...Da un search pe forum si ai sa gasesti sigur ce te intereseaza

              Comment


              • Multumesc radu

                Comment


                • Este un loganist aici in vaslui care are asa ceva...
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Da...Marian UBA si-a montat acum recet....E frumos bordul cu plasma...Parca 150 lei a dat

                    Comment


                    • Intalnire sambata 11.10.2008 ...Cateva poze...Cu numerosii nostri membri...Si un nou loganist VS 03 SKU ...Care a fost surprins foarte placut de ceea ce a vazut...Si poate se vede cat de microbist am fost eu cu steagul tarii noastre care l-am pus pe masina
                      Attached Files
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • Bravo baieti...Ii uram bun venit noului membru...Si imi pare rau ca nu am fost si eu prezent cu voi...Dar dupa cum stiti am fost reprezentant la Intalnirea Moldovenilor....Si stati linistit ca am facut impresie buna

                        Comment


                        • Daaaaaa..... Sufletul distractiei fu raducu al vostru ....
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Si ca drept dovada ca a fost cel mai "tare" :

                            Toata stima pentru el.....Mi-a parut tare bine ca l-am cunoscut....
                            Cu baieti ca el...Tot sa faci petreceri.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Multumesc mult baieti....Sunteti si voi niste baieti de nota 20+

                              Comment


                              • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

                                Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                                Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                                Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                                Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                                Cu stima
                                Echipa Logan CLub Iasi
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google