Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AND-ule , masina ta e masina de politie ??)
    Attached Files

    Comment


    • dragi prieteni.
      am asa 8 seturi pleoape logan f2 6 seturi inele aeratoare gri si 1 set fata plus spate aparatori noroi.
      Urgent in seara asta 150 lei + benzina pana la voi.adica 180 lei .
      m-a costat 350 tot pachetul care il dau la juma de pret.
      nevoie urgenta in seara asta de bani !!

      0766260859 nr meu de tel.
      Last edited by JmEk; 28 February 2009, 19:29. Reason: Automerged Doublepost
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Nu ....pompier inrait...poa' sa zica Raducu )
        Pazea ca vine AND-ul

        Comment


        • Salutareeeeeee natiune.
          Salut vasluiule, Romanul te saluta calduros !!!
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • Si Vasluiul de asemenea ;)
            Pazea ca vine AND-ul

            Comment


            • Multumim lafel angel

              Comment


              • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Da cum sa nu venim....cu cea mai mare placere ;)
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Venim venim

                    Comment


                    • Salut....

                      M am inscris si eu acum am o nelamurire.....dar vreau sa aud si eu parerile voastre...Ce marimi de cauciucuri s ar potrivi pentru jante de 16"... 1. 185/65/r16 2.195/65/r16

                      Comment


                      • Bine ai venit printre noi....ti-as recomanda daca vrei sa ai o stabilitate marita...sa-ti pui 205/50/16 pe spate is pe fata 195/50/16.Asa as pune eu daca as avea jante pe 16.Acuma am pe jantele mele de aliaj 195/60/15.TE asteptam pe la intalniri...poate mergi cu noi duminica la iasi la intalnirea regionala pe moldova
                        Last edited by RADU_LYN; 8 March 2009, 20:59.

                        Comment


                        • --------------------------------------------------------------------------------

                          Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                          Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                          Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                          __________________
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Astazi ne-am adunat iarasi cu toate ca a cam ploua putin.
                            Prezenti au fost:
                            AND,LYN,BYS,UBA,RIC,DDO,MRM.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Da asa e...a plouat putin (putin mai mult)...am facut glume, ne-am fugarit, ne-am blocat in masini, am furat chei de masini, am bagat putina spaima cu electrosocul...da am si eu o intrebare Raducu din 6 poze 3 sunt cu masina ta?
                              Pazea ca vine AND-ul

                              Comment


                              • pai am facut poza mai tarziu cand au mai plecat din baieti ...si sa mai oprit plaoia. mai am o poza cu masina ta daca vrei sa o pun...da poti sa faci tu poze sa pui

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google