Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te iertam stai linistit

    Comment


    • Intalnire LoganClub Duminica 06.04.2008 la ora 14:00 in parcare la stadion.

      Comment


      • Sa-mi bag piciorul in ea vreme....astazi am fost doar 3 si un prieten cu un opel
        Attached Files

        Comment


        • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


          Cu respect Sticker Man
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Hristos a inviat!!

            Ce mai fac baietii??

            pe unde ati mai fost?

            Lyn pe la Iasi mai veniti?

            Comment


            • Baietii fac bine...sper sa ne intalnim saptamana asta...adica sa vina cat mai multi.....o sa vedem....oricum intalnirea LoganClub VASLUI e duminica ora 14:00 la stadion.
              Pe la iasi o sa venim....dar cand ,nu stim sigur...mai vedem.

              Comment


              • Radule...cine e loganu cu sad??? Ca nu lam mai vazut???

                Comment


                • Pe forum are nick-ul alyn.....a fost si el la o singura intalnire.

                  Comment


                  • Iaca ne-am intalnit si azi....pacat ca a venit ploaia si ne-a fugarit...oricum a fost frumos
                    Attached Files

                    Comment


                    • Frumoase intalniri...am sa vin si eu...numai ca ma retine serviciul mai mult. Bafta

                      Comment


                      • O fo fain duminica.....sa speram ca vor veni mai multi.....sau ma rog nu numai 1.4mpi - isti....:P

                        Comment


                        • Si o sa fie si mai fain de acum ca incepe se se incalzeasca mai mult

                          Comment


                          • Salutare Vasluiului!!!Vreau sa stiu si eu cand aveti intanlirile si unde pentru ca in perioada 21-26 luna curenta o sa fui in zona si ma gandea sa va fac o vizita daca ma primiti?
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • Salut Stuke...ne intalnim in fiecare Duminica la ora 14:00 in parcare la stadion...daca poti sa vii te asteptam cu placere

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google